Poniedziałek, 21 sierpnia 2017. Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Profil użytkownika Zespół Szkół Kształtowania Środo

Wielki sukces ucznia ZSKŚiA.

Krystian Kordowski uczeń klasy IV Technikum Agrobiznesu zdobył indeks Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Inżynierii Produkcji.

21 kwietnia w Warszawie odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, który został objęty...

,,PROFILAKTYCZNA SIŁOWNIA” - kolorowo i sportowo

Niestety pierwszy dzień wiosny, 21 marca objawił się deszczową pogodą. Wbrew temu co nam aura przygotowała w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu było wesoło i od rana panował duch sportowej rywalizacji.

„Szkolne patio dla uczniów, przez uczniów w liczbach”

W dniach 13-17 marca 2017 roku w ZOŚCE świętowano tydzień matematyki pod hasłem ,,Matematyczne pATiO + pi *A*R"

Przedsięwzięcie miało na celu pokazanie innego oblicza matematyki - niż to odbierane z ławek szkolnych, popularyzację matematyki, zgłębienie tajników liczby PI oraz pokazanie...

Pierwsze koty za płoty - mamy pierwszy indeks w tym roku !!!

Wraz z przyjściem wiosny, uśmiechnęło się szczęście do Pawła Jarosza, ucznia klasy IV Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej w Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.

W ubiegłym tygodniu, 22 marca, odebrał indeks na kierunek architektura krajobrazu...

Młodzież ZSKŚiA na targach ,,Gardnia"

Uczniowie klasy 1 i 2 Technikum Architektury Krajobrazu wraz z Magdaleną Czaus uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Poznania, której celem było pogłębienie wiedzy i rozwinięcia swoich zainteresowań związanych z architekturą krajobrazu.

2 marca na piechtę przemierzyliśmy Poznań w poszukiwaniu...

,,Energy week" w ZSKŚiA w Giżycku

W dniach 13-17.02.2017r. w ZSKŚiA odbył się tydzień energetyki po hasłem ,,Energy week".

Młodzież mogła wykazać się swoją wiedzą i zdolnościami manualnymi uczestnicząc w konkursach oraz w konkretnych działaniach związanych z zagadnieniem energii. Uczniowie klas ,,energetycznych"...

,,Nocne Igraszki z Nauką „ po raz piąty.

Dnia 8 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyła się już V edycja „Nocnych Igraszek z Nauką”. W tym roku 9 klas I –III wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pań Marzeny Trusewicz-Żakiewicz oraz Małgorzaty Krywko. Impreza rozpoczęła się punktualnie o 18-tej i trwała do późnych godzin wieczornych. Całe przedsięwzięcie miało miejsce na sali gimnastycznej ZSKŚiA.

Już za rok matura….

Matura to czas pełen stresu i wielu obaw. Trudny jest też czas przygotowań do niej. Jest tylko jedno miejsce, które pozwala nabrać sił oraz zmobilizować się do wytrwałej pracy. To Jasna Góra w Częstochowie. Do tego cudownego sanktuarium na coroczną pielgrzymkę maturzystów wybrali się uczniowie Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu.

,,Dżungla w ZSKŚiA”

Pierwszą z imprez która integruje wszystkich wychowanków są „Otrzęsiny” klas pierwszych. Impreza ta, zwana popularnie „otrzęsinami”, przebiega w każdym roku szkolnym pod innym hasłem.

W tym roku motywem przewodnim była DŻUNGLA. 5 października wszyscy uczniowie klas pierwszych od rana...

Dzień przedsiębiorczości, czyli poczuj się jak…

20 kwietnia uczniowie klasy I, II i III kształcący się w zawodzie technik agrobiznesu wzięli udział w ogólnopolskim programie „Dzień przedsiębiorczości”.

Program organizowała, już po raz trzynasty, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W tym dniu 64. uczniów zamiast do szkoły...