Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Profil użytkownika Zespół Szkół Kształtowania Środo

Dzień Języka Niemieckiego w ZSKŚiA

4 kwietnia 2019 w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbył się Dzień Języka Niemieckiego.

Wydarzenie to miało spopularyzować naukę języka niemieckiego, pokazać młodzieży korzyści płynące z tej umiejętności, jak i zintegrować uczniów zaproszonych giżyckich szkół średnich. Organizatorką...

,,PROFILAKTYCZNA SIŁOWNIA” - 1 Dzień Wiosny

Od rana w szkole było bardzo wesoło. Uczniowie klas I - III byli ubrali się w kolorowe ubrania oraz dwie różne skarpetki, solidaryzując się ze Światowym Dzień Osób z Zespołem Downa.

Korzystając z pozytywnych doświadczeń z ubiegłych lat, również w tym roku odbył...

,,NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ” już po raz siódmy.

Dnia 6 grudnia 2018r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyła się już 7 edycja wydarzenia szczególnie ważnego dla uczniów, gdyż miały miejsce „Nocne Igraszki z Nauką”.

Dokładnie 8 klas 1-3 wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pani Marzeny Trusewicz-Żakiewicz...

PROJEKT EDUKACYJNY Z ZAKRESU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ - „100 krzewów na 100 lat Niepodległości”

Głównym celem projektu „100 krzewów na 100 lat Niepodległości” jest zwrócenie uwagi uczniów na potrzebę stałej dbałości o środowisko naturalne Ojczyzny.

Poprzez ten projekt chcemy pokazać uczniom tak zwany nowoczesny patriotyzm. Chcemy pokazać, że poprzez ochronę środowiska, działania...

WYMIANA PARTNERSKA ZSKŚiA W AUKSTADVARIS NA LITWIE

W dniach 17-19.10.2018r. sześcioro uczniów klas drugich II technikum agrobiznesu, II technikum budownictwa, II technikum inżynierii środowiska i melioracji pod opieką wychowawców p. Sławomira Łapkiewicza i Małgorzaty Krywko uczestniczyło w wymianie partnerskiej w Aukstadvaris na Litwie.

Pielgrzymka maturzystów

Od lat tradycją jest, że uczniowie klas maturalnych pielgrzymują w październiku na Jasną Górę. Ten zwyczaj podtrzymują uczniowie Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu z Giżycka.

Trzeciego października w drogę na Jasna Górę udała się czterdziestoosobowa grupa uczniów giżyckiego...

KOLEJNY CERTYFIKAT DLA ZESPOŁU SZKÓŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODWISKA I AGROBIZNESU W GIŻYCKU

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty po raz siódmy wyróżnił szkoły i placówki podejmujące niestandardowe działania na rzecz bezpieczeństwa uczniów.

08 lutego 2018r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym Certyfikatu „Szkoła...

„ SZKOLNE PATIO DLA UCZNIÓW, PRZEZ UCZNIÓW W LICZBACH”

Dzięki pozytywnej ocenie wniosku złożonego do Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku pozyskał środki finansowe

w wysokości 5 000 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie realizacji...

,,NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ”

Dnia 7 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyło się już 6 z kolei wydarzenie szczególnie ważne dla uczniów, gdyż miały miejsce „Nocne Igraszki z Nauką”.

Dokładnie 8 klas 1-3 wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pani Marzeny Trusewicz-Żakiewicz...

ZSKŚiA z Certyfikatem „Szkoła Wierna Dziedzictwu”!

10 listopada 2017r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym wyróżnienia - Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, przyznanego w tym roku po raz pierwszy.

O jego otrzymanie ubiegały się 252 szkoły z województwa warmińsko-mazurskiego....