Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Profil użytkownika Zespół Szkół Kształtowania Środo

Pielgrzymka maturzystów

Od lat tradycją jest, że uczniowie klas maturalnych pielgrzymują w październiku na Jasną Górę. Ten zwyczaj podtrzymują uczniowie Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu z Giżycka.

Trzeciego października w drogę na Jasna Górę udała się czterdziestoosobowa grupa uczniów...

KOLEJNY CERTYFIKAT DLA ZESPOŁU SZKÓŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODWISKA I AGROBIZNESU W GIŻYCKU

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty po raz siódmy wyróżnił szkoły i placówki podejmujące niestandardowe działania na rzecz bezpieczeństwa uczniów.

08 lutego 2018r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym Certyfikatu...

„ SZKOLNE PATIO DLA UCZNIÓW, PRZEZ UCZNIÓW W LICZBACH”

Dzięki pozytywnej ocenie wniosku złożonego do Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku pozyskał środki finansowe

w wysokości 5 000 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie realizacji...

,,NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ”

Dnia 7 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyło się już 6 z kolei wydarzenie szczególnie ważne dla uczniów, gdyż miały miejsce „Nocne Igraszki z Nauką”.

Dokładnie 8 klas 1-3 wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pani Marzeny Trusewicz-Żakiewicz...

ZSKŚiA z Certyfikatem „Szkoła Wierna Dziedzictwu”!

10 listopada 2017r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym wyróżnienia - Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, przyznanego w tym roku po raz pierwszy.

O jego otrzymanie ubiegały się 252 szkoły z województwa warmińsko-mazurskiego....

Otrzęsiny klas pierwszych w ZSKŚiA

W piątek, 06 października, w ZSKŚiA w Giżycku, odbyły się ,,Otrzęsiny klas pierwszych". W tym roku ich organizacją zajęła się klasa 2 TA, zwycięzca ubiegłorocznych zmagań „pasowania” na uczniów naszej szkoły.

Już przed wejściem na salę gimnastyczną pierwszoklasiści musieli zmierzyć...

Wielki sukces ucznia ZSKŚiA.

Krystian Kordowski uczeń klasy IV Technikum Agrobiznesu zdobył indeks Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Inżynierii Produkcji.

21 kwietnia w Warszawie odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, który został objęty...

,,PROFILAKTYCZNA SIŁOWNIA” - kolorowo i sportowo

Niestety pierwszy dzień wiosny, 21 marca objawił się deszczową pogodą. Wbrew temu co nam aura przygotowała w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu było wesoło i od rana panował duch sportowej rywalizacji.

„Szkolne patio dla uczniów, przez uczniów w liczbach”

W dniach 13-17 marca 2017 roku w ZOŚCE świętowano tydzień matematyki pod hasłem ,,Matematyczne pATiO + pi *A*R"

Przedsięwzięcie miało na celu pokazanie innego oblicza matematyki - niż to odbierane z ławek szkolnych, popularyzację matematyki, zgłębienie tajników liczby PI oraz pokazanie...

Pierwsze koty za płoty - mamy pierwszy indeks w tym roku !!!

Wraz z przyjściem wiosny, uśmiechnęło się szczęście do Pawła Jarosza, ucznia klasy IV Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej w Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.

W ubiegłym tygodniu, 22 marca, odebrał indeks na kierunek architektura krajobrazu...