Piątek, 15 grudnia 2017. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Profil użytkownika Zespół Szkół Kształtowania Środo

,,NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ”

Dnia 7 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyło się już 6 z kolei wydarzenie szczególnie ważne dla uczniów, gdyż miały miejsce „Nocne Igraszki z Nauką”.

Dokładnie 8 klas 1-3 wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pani Marzeny Trusewicz-Żakiewicz...

ZSKŚiA z Certyfikatem „Szkoła Wierna Dziedzictwu”!

10 listopada 2017r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym wyróżnienia - Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, przyznanego w tym roku po raz pierwszy.

O jego otrzymanie ubiegały się 252 szkoły z województwa warmińsko-mazurskiego....

Otrzęsiny klas pierwszych w ZSKŚiA

W piątek, 06 października, w ZSKŚiA w Giżycku, odbyły się ,,Otrzęsiny klas pierwszych". W tym roku ich organizacją zajęła się klasa 2 TA, zwycięzca ubiegłorocznych zmagań „pasowania” na uczniów naszej szkoły.

Już przed wejściem na salę gimnastyczną pierwszoklasiści musieli zmierzyć...

Wielki sukces ucznia ZSKŚiA.

Krystian Kordowski uczeń klasy IV Technikum Agrobiznesu zdobył indeks Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Inżynierii Produkcji.

21 kwietnia w Warszawie odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, który został objęty...

,,PROFILAKTYCZNA SIŁOWNIA” - kolorowo i sportowo

Niestety pierwszy dzień wiosny, 21 marca objawił się deszczową pogodą. Wbrew temu co nam aura przygotowała w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu było wesoło i od rana panował duch sportowej rywalizacji.

„Szkolne patio dla uczniów, przez uczniów w liczbach”

W dniach 13-17 marca 2017 roku w ZOŚCE świętowano tydzień matematyki pod hasłem ,,Matematyczne pATiO + pi *A*R"

Przedsięwzięcie miało na celu pokazanie innego oblicza matematyki - niż to odbierane z ławek szkolnych, popularyzację matematyki, zgłębienie tajników liczby PI oraz pokazanie...

Pierwsze koty za płoty - mamy pierwszy indeks w tym roku !!!

Wraz z przyjściem wiosny, uśmiechnęło się szczęście do Pawła Jarosza, ucznia klasy IV Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej w Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku.

W ubiegłym tygodniu, 22 marca, odebrał indeks na kierunek architektura krajobrazu...

Młodzież ZSKŚiA na targach ,,Gardnia"

Uczniowie klasy 1 i 2 Technikum Architektury Krajobrazu wraz z Magdaleną Czaus uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Poznania, której celem było pogłębienie wiedzy i rozwinięcia swoich zainteresowań związanych z architekturą krajobrazu.

2 marca na piechtę przemierzyliśmy Poznań w poszukiwaniu...

,,Energy week" w ZSKŚiA w Giżycku

W dniach 13-17.02.2017r. w ZSKŚiA odbył się tydzień energetyki po hasłem ,,Energy week".

Młodzież mogła wykazać się swoją wiedzą i zdolnościami manualnymi uczestnicząc w konkursach oraz w konkretnych działaniach związanych z zagadnieniem energii. Uczniowie klas ,,energetycznych"...

,,Nocne Igraszki z Nauką „ po raz piąty.

Dnia 8 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyła się już V edycja „Nocnych Igraszek z Nauką”. W tym roku 9 klas I –III wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pań Marzeny Trusewicz-Żakiewicz oraz Małgorzaty Krywko. Impreza rozpoczęła się punktualnie o 18-tej i trwała do późnych godzin wieczornych. Całe przedsięwzięcie miało miejsce na sali gimnastycznej ZSKŚiA.