Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Profil użytkownika Zespół Szkół Kształtowania Środo

,,NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ” już po raz siódmy.

Dnia 6 grudnia 2018r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyła się już 7 edycja wydarzenia szczególnie ważnego dla uczniów, gdyż miały miejsce „Nocne Igraszki z Nauką”.

Dokładnie 8 klas 1-3 wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pani Marzeny Trusewicz-Żakiewicz...

PROJEKT EDUKACYJNY Z ZAKRESU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ - „100 krzewów na 100 lat Niepodległości”

Głównym celem projektu „100 krzewów na 100 lat Niepodległości” jest zwrócenie uwagi uczniów na potrzebę stałej dbałości o środowisko naturalne Ojczyzny.

Poprzez ten projekt chcemy pokazać uczniom tak zwany nowoczesny patriotyzm. Chcemy pokazać, że poprzez ochronę środowiska, działania...

WYMIANA PARTNERSKA ZSKŚiA W AUKSTADVARIS NA LITWIE

W dniach 17-19.10.2018r. sześcioro uczniów klas drugich II technikum agrobiznesu, II technikum budownictwa, II technikum inżynierii środowiska i melioracji pod opieką wychowawców p. Sławomira Łapkiewicza i Małgorzaty Krywko uczestniczyło w wymianie partnerskiej w Aukstadvaris na Litwie.

Pielgrzymka maturzystów

Od lat tradycją jest, że uczniowie klas maturalnych pielgrzymują w październiku na Jasną Górę. Ten zwyczaj podtrzymują uczniowie Zespołu Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu z Giżycka.

Trzeciego października w drogę na Jasna Górę udała się czterdziestoosobowa grupa uczniów giżyckiego...

KOLEJNY CERTYFIKAT DLA ZESPOŁU SZKÓŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODWISKA I AGROBIZNESU W GIŻYCKU

Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty po raz siódmy wyróżnił szkoły i placówki podejmujące niestandardowe działania na rzecz bezpieczeństwa uczniów.

08 lutego 2018r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym Certyfikatu „Szkoła...

„ SZKOLNE PATIO DLA UCZNIÓW, PRZEZ UCZNIÓW W LICZBACH”

Dzięki pozytywnej ocenie wniosku złożonego do Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu w Giżycku pozyskał środki finansowe

w wysokości 5 000 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie realizacji...

,,NOCNE IGRASZKI Z NAUKĄ”

Dnia 7 grudnia 2017r. w Zespole Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu odbyło się już 6 z kolei wydarzenie szczególnie ważne dla uczniów, gdyż miały miejsce „Nocne Igraszki z Nauką”.

Dokładnie 8 klas 1-3 wzięło udział w nocnych zabawach pod przewodnictwem pani Marzeny Trusewicz-Żakiewicz...

ZSKŚiA z Certyfikatem „Szkoła Wierna Dziedzictwu”!

10 listopada 2017r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia szkołom i placówkom oświatowym wyróżnienia - Certyfikatu „Szkoła Wierna Dziedzictwu”, przyznanego w tym roku po raz pierwszy.

O jego otrzymanie ubiegały się 252 szkoły z województwa warmińsko-mazurskiego....

Otrzęsiny klas pierwszych w ZSKŚiA

W piątek, 06 października, w ZSKŚiA w Giżycku, odbyły się ,,Otrzęsiny klas pierwszych". W tym roku ich organizacją zajęła się klasa 2 TA, zwycięzca ubiegłorocznych zmagań „pasowania” na uczniów naszej szkoły.

Już przed wejściem na salę gimnastyczną pierwszoklasiści musieli zmierzyć...

Wielki sukces ucznia ZSKŚiA.

Krystian Kordowski uczeń klasy IV Technikum Agrobiznesu zdobył indeks Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Inżynierii Produkcji.

21 kwietnia w Warszawie odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, który został objęty honorowym...