Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Podziel się:

Podziel się:

GRILL & FUN SAMORZĄDU W WILKASACH

Każdy rok szkolny mija błyskawicznie, przynajmniej dla niektórych…

Każdy rok szkolny mija błyskawicznie, przynajmniej dla niektórych… Czas liczy się tu od dzwonka do dzwonka, od weekendu do weekendu, od świąt do świąt i wreszcie wyczekiwane wakacje.
Ten rok dla Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w Wilkasach był bardzo pracowity. Wytyczyliśmy sobie ambitne cele, którym próbowaliśmy sprostać. Nie wszystko nam wyszło, ale nie robi postępu ten, kto nie popełnia błędów i nic nie robi.
Po intensywnym roku szkolnym 2016/2017 trzeba było to jakoś uczcić, dlatego SU zorganizował grilla w PTTK Wilkasy dla wszystkich członków oraz przyjaciół. Po uczniowskiej biesiadzie cała ferajna przeniosła się do budynku szkoły, gdzie atrakcyjnie zorganizowaliśmy sobie czas. Gry planszowe, X-Box, Play Station, potańcówa, pizza, a przede wszystkim doborowe towarzystwo sprawiło, że nie mieliśmy ani chwili nudy. Imprezkę zakończyliśmy o północy w rewelacyjnych nastrojach.
Pierwszy raz sprawowałam funkcję opiekuna samorządu, chciałabym wszystkim członkom podziękować za wytężoną pracę, cierpliwość i chęć zmiany czegoś na lepsze! Dla mnie to była przyjemność, świetnie się bawiłam w tym roku szkolnym. Dziękuję.

Aleksandra Marciniak

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: az
Oceń artykuł:

(0)