Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Czas sukcesu.

Szkoła w Miłkach wyróżniona podczas Gali Sportu Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

Na zaproszenie przewodniczącego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, p. Wacława Wasieli, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Miłkach, p. Lidia Popczyńska, wraz p. Piotrem Łobodzińskim, wicedyrektorem oraz nauczycielem wychowania fizycznego w naszej szkole, udali się 14 grudnia 2017 r. do Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego na uroczystość podsumowującą współzawodnictwo sportowe wszelkich typów szkół naszego województwa za rok szkolny 2016/2017.
Nasza szkoła zajęła zaszczytne, II miejsce w systemie współzawodnictwa sportowego Warmińsko-Mazurskiego SZS w kategorii Gmin, co jest ogromnym sukcesem oraz wielką nagrodą dla tych uczniów, którzy pod okiem p. Piotra Łobodzińskiego osiągnęli tak wysokie notowania w naszym województwie.
Również dzięki osiągnięciom naszej szkolnej drużyny piłkarskiej Gmina Miłki uzyskała VII miejsce w rankingu Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w kategorii gmin wiejskich. Gratulujemy uczniom i trenerowi, życząc im wytrwałości oraz dalszych sukcesów w przyszłym roku.

Lidia Popczyńska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: TZ oraz opublikowany na portalu Giżycko: Szkoła w Miłkach wyróżniona na Gali Sportu
Oceń artykuł:

(0)