Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

Bartek zdolny tancerz i sportowiec

Bartek Ziemba uczeń klasy III B Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku ma zaledwie 8 lat (rocznik 2009), ale już odnosi duże sukcesy w sporcie w województwie oraz w kraju.

Bartek Ziemba uczeń klasy III B SP nr 7 W Giżycku ma zaledwie 8 lat (rocznik 2009), ale już odnosi duże sukcesy w sporcie w województwie oraz w kraju.
Bartek w wieku 5 lat zaczął uprawiać tenis stołowy. Jest to dyscyplina, która wymaga doskonałej koordynacji ruchowej, wytrzymałości i szybkości. Pierwszym trenerem Bartka był jego tata Krzysztof Ziemba, który zaszczepił w nim pasję do tej dyscypliny. Bartek może trenować codziennie w swoim domu. Ma w rodzicach duże wsparcie, gdyż umożliwiają mu wyjazdy na liczne zawody w różnych miejscach kraju. Drugim trenerem, który nadal szlifuje ten młody talent jest nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 1 w Giżycku pan Piotr Trochim. Pod jego czujnym okiem Bartek rozwija swoje zdolności. Do największych sukcesów Bartka należy Mistrzostwo Województwa Warmińsko- Mazurskiego w kategorii „skrzat” w tym roku oraz II miejsce w II Ogólnopolskim Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego w Kraśniku.
Bartek w tym turnieju poległ dopiero w meczu finałowym.
Oprócz sportu, Bartek świetnie tańczy, gdyż jest uczniem klasy o profilu tanecznym. Razem ze swoją partnerką Martyną tańczą w kategorii 8-9 G.
Warto mówić o takich talentach, może będą kiedyś dumą naszego miasta.

SP Nr 7
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku
Oceń artykuł:

(0)