Niedziela, 17 grudnia 2017. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Profil użytkownika Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku

Hour Of Code

W pierwszym tygodniu grudnia 04.12-08.12.2017r. uczniowie giżyckiej siódemki wzięli udział w Godzinie Kodowania.

Mottem na stronie https://code.org. jest: Każdy uczeń w każdej szkole powinien mieć możliwość nauki informatyki (computer science) Hadi Portavi, inicjator Godziny Kodowania. Godzina...

Szkoła Korczaka i „Szlachetna paczka”

Myśl o zaangażowaniu Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku w akcję „Szlachetna paczka” pojawiła się już w ubiegłym roku, musiała ona jednak dojrzeć do realizacji.

Myśl o zaangażowaniu Szkoły Podstawowej nr 7 w Giżycku w akcję „Szlachetna paczka” pojawiła się już w ubiegłym roku,...

Finały wojewódzkie rozgrywek MOJE BOISKO ORLIK

Po wielu tygodniach zmagań zakończyła się sportowa rywalizacja dziewcząt rocznik 2005 i młodsze w turnieju Moje Boisko Orlik.

Po wielu tygodniach zmagań zakończyła się sportowa rywalizacja dziewcząt rocznik 2005 i młodsze w turnieju Moje Boisko Orlik. Nasze dziewczęta uplasowały się na...

Giżycka „Siódemka” znowu podbija Europę!

Nasi uczniowie ponownie wyruszyli w podróż po Europie! To kolejny projekt unijny, w którym uczestniczy nasza szkoła. Tym razem dzieci odwiedziły sąsiadującą Litwę. Te wyprawy są możliwe dzięki pozyskanym przez szkołę w roku szkolnym 2016/2017 unijnym środkom finansowym z programu Erasmus+.

Wycieczka do Warszawy

W dniach 20-21.10.2017r. klasy IVA, IVF oraz Va ze Szkoły Podstawowej nr 7 spędzały wspólnie czas na wycieczce w Warszawie. Przejazd autokarem sprzyjał integracji, więc podróż minęła bardzo szybko przy rozmowach, śmiechu, wspólnych posiłkach i podczas przerw.

Tydzień kodowania

23 października 2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 włączyli się w obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania - Code Week. Jego celem jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Do akcji włączyli się nauczyciele naszej szkoły.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku

Zgodnie z hasłem tegorocznej akcji „Młodzi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają" –patrole z klas VI egzaminowały dorosłych w szkole: nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły. Chętne osoby podjęły wyzwanie, mogły wybierać również trudniejsze przykłady.

Programowanie w siódemce

Po raz kolejny Ozobot zagościł w giżyckiej siódemce.

Po raz kolejny Ozobot zagościł w giżyckiej siódemce. Tym razem dzieci z Vc pracowały z robotem na lekcji matematyki u pani Joanny Danielczyk. Tajniki pracy dzieci zgłębiały pod kierunkiem konsultanta pana Mateusza Koman z firmy EduSense....