Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym

Uczeń z SOSW w Giżycku z dobrym okiem

Miesiąc temu uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Giżycku przy współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób O Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych "SZANSA" zostali wyróżnieni nagrodą specjalną przez TESCO Polska i Fundację Stocznia. Jeden z uczestników projektu "Sposób na kreatywne spędzanie czasu wolnego - jazda konna/hipoterapia", realizowanego w ramach programu TESCO Decydujesz, pomagamy! - Maciej Furmaniak, w czasie zajęć zrobił zdjęcie swojej nauczycielce, które wysłał na IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną "Mam pasję" i zajął... II miejsce!
Jak napisali organizatorzy przedsięwzięcia "To cudowne – móc widzieć niesamowite zainteresowania, którymi wypełniacie swoje życie. Z podziwem i zazdrością oglądaliśmy te niesamowite pasje! Brawa ogromne dla Was i waszych Rodziców, Opiekunów i Nauczycieli. Dziękujemy ZA Wszystkie prace – każda z nich jest niesamowita!".
Maćku, gratulujemy!

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Specajlny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Giżycku oraz opublikowany na portalu Węgorzewo: II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym
Oceń artykuł:

(0)