Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Podziel się:

Podziel się:

TESCO Decydujesz, pomagamy

Nasi podopieczni kochają konie!

Drodzy Państwo!
Mamy zaszczyt poinformować, iż nowy projekt Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Rozwoju Osób O Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych SZANSA przeszedł pierwszy etap konkursu TESCO "Decydujesz, pomagamy". Członkowie stowarzyszenia pragną rozwijać swoich podopiecznych - wychowanków SOSW w Giżycku - i w związku z tym powstał projekt "Sposób na kreatywne spędzanie czasu wolnego - jazda konna/hipoterapia".
Projekt kierowany będzie do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową. Dotyczyć będzie zajęć z podstaw jazdy konnej i hipoterapii. Jego zadania realizowane będą w Ośrodku Jeździeckim "Anula" w Nowym Harszu.
Zostanie przeprowadzonych 5 godzin (60 min.) zajęć hipoterapii/jazdy konnej na 1 osobę. Uczestników zajęć będzie 10.
Warunek jest jeden - musimy zebrać odpowiednią ilość głosów. Jeżeli będą Państwo w sklepie TESCO w Gołdapi lub Olecku, pamiętajcie, by oddać głos na ten projekt. Tylko w tych miejscach można to zrobić.
Liczymy na Państwa i bardzo dziękujemy za każdy głos. :)
Głosowanie trwa do 17.04.2017 r.
Więcej informacji na stronie: https://pomagamy.tesco.pl/
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Specajlny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Giżycku oraz opublikowany na portalu Giżycko: Nasi podopieczni kochają konie!
Oceń artykuł:

(0)