Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Podziel się:

Podziel się:

XIV Wójewódzki Konkurs Ortograficzny ORTOZGADULA w SOSW w Giżycku

Komisja konkursowa w składzie: Czopińska Małgorzata, Giedziuszewicz Bożena, Szczęsna Dorota przeprowadziła w dniu 28 lutego 2017 roku w SOSW w Giżycku wojewódzki konkurs ortograficzny, w którym uczestniczyło 15 uczniów z 5 ośrodków i ich opiekunowie: Anna Jaremus-Furtan, Renata Puczyńska, Monika Szymańska, Anna Kowalewska, Elżbieta Kobielska.

Dnia 28 lutego 2017 roku, po raz czternasty, doszło do boju o tytuł Mistrza Ortografii Województwa Warmińsko - Mazurskiego. Do Giżycka przybyło piętnastu najlepszych z najlepszych. SOSW gościło uczniów Ośrodków z: Kętrzyna, Olecka, Węgorzewa, Gołdapi i Giżycka.

Indywidualni zwycięzcy to:
1. miejsce: Marzena Baranowska SOSW Giżycko
2. miejsce: Natalia Bednarczyk SOSW Giżycko
3. miejsce: Kamil Kasperowicz SOSW Giżycko

Drużynowo:
1. miejsce SOSW w Giżycku
2. miejsce SOSW w Kętrzynie
3. miejsce SOSW w Węgorzewie.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało znakomite Jury w składzie: Pani Małgorzata Czopińska - przewodnicząca, Pani Bożena Giedziuszewicz - zastępca przewodniczącej i Pani Dorota Szczęsna - sekretarz.

W organizacji przedsięwzięcia pomogli: Stowarzyszenie SZANSA, Hurtownia Szkolna "KOZIOŁEK" i Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Imprezę przygotowały polonistki SOSW w Giżycku - Panie: Elżbieta Kobielska i Anna Górska.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Specajlny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Giżycku oraz opublikowany na portalu Giżycko: XIV Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Ortozgadula" w SOSW w Giżycku
Oceń artykuł:

(0)