Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

Akcja charytatywna "Pełna miska dla schroniska"

W Przedszkolu "Bajka" po raz kolejny przeprowadzono akcję charytatywną i podsumowano ją występem koła teatralnego

W dniu 22 marca 2019r. w Przedszkolu „Bajka” odbyło się podsumowanie corocznej akcji „Pełna miska dla schroniska”, organizowanej przez nauczycielki: Dorotę Bartłoczuk i Mirosławę Górkę. W tym roku pomoc trafiła do schroniska w Bagienicach Małych koło Mrągowa. Przez dwa tygodnie przedszkolaki z pomocą swoich rodziców dostarczały do placówki rzeczy potrzebne dla podopiecznych schroniska: koce, poduszki, suchą i mokrą karmę nie tylko dla psów, ale również dla kotów.
W dniu podsumowania charytatywnej akcji dzieci z przedszkolnego koła teatralnego „Arlekin” wystąpiły w przedstawieniu teatralnym pod tytułem „Kochajmy zwierzęta”, do którego scenariusz napisała opiekunka koła – Pani Dorota Bartłoczuk. To historia o ludziach kochających zwierzęta, ale też takich, którzy je krzywdzą. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i kilka dni później wystąpili przed swoimi rodzicami.
Warto uwrażliwiać najmłodszych na potrzeby bezbronnych zwierząt, zatem akcja będzie z pewnością kontynuowana w przyszłych latach.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Przedszkole "Bajka" oraz opublikowany na portalu Giżycko: Akcja charytatywna "Pełna miska dla schroniska"
Oceń artykuł:

(0)