Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Podziel się:

Podziel się:

NOC BIBLIOTEK w MEDYKU

Ogólnopolska akcja NOC BIBLIOTEK w Giżycku

Noc Bibliotek odbywająca się w Szkole Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej, zorganizowana przez bibliotekę CKZiU przebiegała w cieniu pandemii. Nie przeszkodziło to jednak w licznym udziale słuchaczy w tej imprezie. Święto zostało rozłożone na kilka dni, aby umożliwić bezpieczny udział w reżimie sanitarnym wszystkim zainteresowanym.
Tegorocznym hasłem ogólnopolskiej akcji był „Klimat na czytanie”. W bibliotece zorganizowaliśmy klimatyczne miejsce sprzyjające czytaniu, które wzbudzało zainteresowanie uczestników. Zaprezentowaliśmy różnorodne książki na wystawach w działach tematycznych: Klimat globalnie, Mazurskie klimaty oraz Klimat dla urody i zdrowia.
Przesłanie tegorocznej akcji znalazło odzwierciedlenie w konkursie literackim, który przypomniał starszym i młodszym słuchaczom lektury, które kiedyś przeczytali.
Nagrody w konkursie wylosowali słuchacze ze Szkoły Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.
Tegoroczna Noc Bibliotek przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, o która zadbała p. Elżbieta Bogdańska.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Agnieszka Patejuk oraz opublikowany na portalu Giżycko: Noc Bibliotek w Medyku
Oceń artykuł:

(0)