środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Powtórka przed Maturą" po raz czwarty w I LO

"Powtórka przed Maturą" w I LO po raz czwarty..

5 kwietnia 2018 roku w auli ILO już po raz czwarty odbył się " Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Powtórka przed Maturą" zorganizowany dla uczniów szkół średnich w powiecie giżyckim. W tym roku w konkursie wzięło udział 33 uczniów z trzech szkół: Zespółu Szkół Elektronicznych i Informatycznych, II Liceum Ogólnokształcącego oraz I Liceum Ogólnokształcącego.
Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do nauki języka, z którego będą zdawać maturę oraz utrzymywanie współpracy i przyjaznych stosunków między szkołami.
Konkurs polegał na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi do typowych zadań maturalnych sprawdzających znajomość słownictwa i gramatyki.Test powstał przy współpracy kilku nauczycieli szkół średnich: Małgorzaty Handrysiak (ZSEiI), Edyty Organek (II LO), Artura Wojnowskiego (ZSZ), Agnieszki Warmińskiej (I LO), Jarosława Czopińskiego (I LO) oraz Agnieszki Łobodzińskiej (I LO), która jest jednocześnie pomysłodawcą i koordynatorem konkursu.
Za zajęcie trzech pierwszych miejsc na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrodzeni zostaną również uczniowie z najlepszym wynikiem z każdej ze szkół biorących udział w Konkursie.
Czekamy na rezultaty, które będą ogłoszone na początku przyszłego tygodnia .Mam nadzieję, że wysiłek włożony w przygotowanie do konkursu zaowocuje sukcesem na egzaminie maturalnym, czego szczerze wszyscy życzymy.
A. Łobodzińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego oraz opublikowany na portalu Giżycko: Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "Powtórka przed Maturą" po raz czwarty w I LO
Oceń artykuł:

(0)