Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

III Przegląd Scenek Humorystycznych

Czy ananasy są niebezpieczne? Czy każda gospodyni domowa może zostać akwizytorem? :)

Czy ananasy są niebezpieczne? Czy każda gospodyni domowa może zostać akwizytorem? Czy uniknięcie kolejki u dentysty jest możliwe? Czy wygranie zakładu jest trudne? Czy rozmowa ze znajomym może okazać się rozmową z nieznajomy? Tego wszystkiego można było dowiedzieć się podczas III Przeglądu Scenek Humorystycznych w Języku Angielskim zorganizowanym 12 marca 2018 roku w I LO w Giżycku przez p. Agnieszkę Łobodzińską, nauczycielkę języka angielskiego.

W Przeglądzie wzięli udział uczniowie z trzech szkół : Zespół Placówek Oświatowych w Miłkach (opiekun p. Lidia Popczyńska), II LO w Giżycku (opiekun p. Edyta Organek) i ILO w Giżycku (opiekunowie p. Jarosław Czopiński, Dawid Kowalik, uczeń klasy IIIa, p. Agnieszka Łobodzińska). Występy uczniów oceniała komisja w składzie p. Grażyna Darska (GCK, Giżycko), p. Marta Tyszko (ZSZ, Giżycko) oraz p. Douglas Scott (Douglas School of English, Giżycko). W ocenie komisji wszystkie scenki były na wysokim poziomie aktorskim i językowym, jednak na wyróżnienie „aktorskie” zasłużyli uczniowie z Miłek.

Nagrodzono wszystkich dzięki wparciu Rady Rodziców przy ILO w Giżycku, Wydawnictwu Pearson oraz właścicielom sklepu Scala w Giżycku.

Zaangażowanie uczniów i ich opiekunów, smaczna kawa i ciastko przyczyniły się do wspaniałej zabawy i miłej atmosfery, na które liczymy za rok, z nadzieją, że udział w konkursie weźmie więcej szkół.

Do zobaczenia!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego oraz opublikowany na portalu Giżycko: III Przegląd Scenek Humorystycznych
Oceń artykuł:

(0)