Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Podziel się:

Podziel się:

Mam Talent I LO w Giżycku

To już IV edycja

27 maja w I Liceum Ogólnokształcącym odbyła się kolejna już edycja „ Mam Talent”. Widzowie mogli obejrzeć różnorodne konkurencje, w których zaprezentowali się nasi artyści: Michał Ćwik – break dance; Anita Kwiatkowska, Kasia Ziółkowska, Magda Kowalewska
akompaniament Szymon Wiśniewski), trio Sylwia Mil, Julia Arentowicz, Gabrysia Herrman, zespól ef.Mx, Ania Jurgielewicz śpiew; Kuba Chmielewski- żonglerka; Zuzia Radzymińska- poezja własna.
Jury miało nie lada orzech do zgryzienia: poziom był nie tylko wysoki, ale także niezwykle wyrównany. Jednogłośnie przyznano, że z roku na rok ten poziom rośnie, co świadczy o tym, że młodzież rozwija swe pasje. Po długotrwałych debatach przyznano nagrody:
NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI zdobył Michał Ćwik ( ufundował ją Samorząd Szkolny, czyli cała społeczność uczniowska I LO)
klasyfikacja jury: I MIEJSCE Michał Ćwik ( nagrodę ufundowała Rada Rodziców)
II MIEJCE Zuzanna Radzymińska, Kuba Chmielewski
III MIEJCE trio Sylwia Mil, Julia Arentowicz, Gabriela Herrman
Gośćmi specjalnymi tej edycji byli – jak zwykle prezentujący się zjawiskowo- Kasia Drzażdżewska i Grzegorz Ksepka. Świetnie spisali się w swojej roli Prowadzący- Krystian Rubajczyk i Martyna Chęćka.
Wszystkim uczestnikom IV edycji „ Mam talent” serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego oraz opublikowany na portalu Giżycko: Mam Talent I LO w Giżycku
Oceń artykuł:

(0)