Kolarka z Giżycka Wicemistrzynią Polski ze startu wspólnego w kolarstwie szosowym!

2023-06-28 08:50:07(ost. akt: 2023-06-28 09:15:48)

Autor zdjęcia: odjazd.pl

Niemal rok temu pisaliśmy o zawodniczce Magdalenie Łosowskiej, mieszkance Giżycka, która w lipcu 2023 roku wystartowała w Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim w Napiwodzie, gdzie wywalczyła drugie miejsce. Również w lipcu ubiegłego roku wzięła udział w wyścigu organizowanym przez Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów w Serocku, gdzie konkurencja na starcie była bardzo mocna, a mimo to nasza zawodniczka zameldowała się na 3. miejscu.

We wcześniejszych startach kolarka z Giżycka również odnosiła świetne wyniki - m.in. wygrała wyścig w Kalinowie k. Ełku, deklasując swoje rywalki.

W tym roku głownym celem Magdaleny Łosowskiej były Mistrzostwa Polski Masters ze startu wspólnego. Zawody odbyły się w Żyrardowie 25 czerwca. Pani Magdalena zrealizowała swój plan i rok ciężkich przygotowań zaowocował sukcesem - na tych mistrzostwach zawodniczka z Giżycka wywalczyła Wicemistrzostwo Polski w kategorii Kobiet OPEN.

Przed kolarką w tym roku jeszcze kilka ważnych startów, między innymi na Mistrzostwach Polski służb mundurowych. W tych zawodach zawodniczka liczy na zwycięstwo i przywiezienie koszulki Mistrzyni Polski do Giżycka. Mistrzostwa te odbędą się 20 sierpnia w Żyrardowie. Trzymamy kciuki!