Złote rodzeństwo w triathlonie

2021-05-19 07:51:56(ost. akt: 2021-05-19 08:12:47)

Autor zdjęcia: arch. Maksymilian Kopiczko

Wielki sukces rodzeństwa Sandry i Maksa Kopiczko w triathlonie. Zawodnicy mieli do pokonania 0,3 km pływania, 8 km jazdy na rowerze i 2,2 km biegu.
W sobotę , 15 maja odbyły się w Katowicach Mistrzostwa Polski w triathlonie. W rywalizacji wzięło udział dwoje giżycczan Sandra i Maksymilian Kopiczko. Zawodnicy, którzy na co dzień trenują w MKS MEDYK GIŻYCKO, przywieźli do domu dwa złote medale.

Maksymilian Kopiczko na Mistrzostwach Polski w triathlonie na dystansie supersprint w Katowicach zdobył złoty medal juniorów i jednocześnie wywalczył kwalifikacje na Mistrzostwa Europy, które za miesiąc odbędą się w Austrii.
Natomiast w kwietniu w Rumi zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski w duatlonie w kategorii junior.

Sandra Kopiczko w Katowicach zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski na dystansie supersprint w katgorii Age Group. Miesiąc wcześniej na zawodach w Rumi Sandra wygrała Grand Prix Polski w aquathlonie w Rumi w kategorii Age Grup.