Pojechali trenować, a pokonali seniorów

2021-02-08 12:05:29(ost. akt: 2021-02-08 12:07:14)

Autor zdjęcia: Giżycka Grupa Regatowa

Juniorzy Giżyckiej Grupy Regatowej wystartowali po raz pierwszy w zawodach bojerowych z seniorami. Miał to być trening, a wrócili z medalami.
Trzech naszych bojerowych juniorów pod opieką Marcina Panasia wystartowało w miniony weekend w Mistrzostwach Warszawy na Zalewie Zegrzyńskim. Po raz pierwszy nasza młodzież miała możliwość ścigania się z seniorami i poradziła sobie znakomicie!
Kuba Kamiński pierwszym świetnym wyścigiem zagwarantował sobie prawo startu w grupie A, ostatecznie zajął w tej grupie 18 miejsce oraz zwyciężył w stawce juniorskiej.

Obrazek w tresci

Wojtek Klimaszewski wywalczył czwarte miejsce w grupie B i zdobył brązowy medal wśród juniorów. Czarek Sternicki w grupie B uplasował się na pozycji 8 i 4 miejscu juniorskim.
Startujący w barwach Giżyckiej Grupy Regatowej senior Wojciech Baranowski wywalczył w grupie A trzecie miejsce.

Na Zegrzu ścigało się w klasie DN pięćdziesięciu zawodników!!
Ogromne gratulacje składamy Zawodnikom i Trenerowi.