Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Ferie z goframi, ogniskiem i żelkami do kąpieli

2021-01-12 12:05:56 (ost. akt: 2021-01-12 12:34:28)

Autor zdjęcia: Renata Szczepanik

Warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne i sportowe, zabawy integracyjne, spotkania z ciekawymi osobami, to tylko nieliczne atrakcje uczniów Sp 1 w Giżycku podczas zimowych ferii.

Dzieci w wieku od 8 do 11 lat z SP 1 w Giżycku niezwykle ciekawie spędzają ferie zimowe, zorganizowane przez dyrekcję szkoły. Zajęcia odbywają się zarówno w placówce, gdzie pieką gofry, samodzielnie wykonują lizaki, koktajle owocowe czy żelki do kąpieli, uczą się tańca z instruktorem i samodzielnie wykonują albumu fotograficzne. Dużo czasu spędzają również na świeżym powietrzu podczas zabaw integracyjnych i zajęć sportowych. Na co dzień towarzyszą im dobry humor, ciekawe pomysły i atrakcyjne zajęcia realizowane przez opiekunów, nauczycieli SP 1.

– Dzieci są bardzo spragnione wspólnej zabawy, spotkań z nauczycielami – mówi Joanna Witek, kierownik zimowiska. – Chętnie angażują się we wszystkie przedsięwzięcia. Uwielbiają rebusy, zagadki, konkursy profilaktyczne, które organizujemy dzięki wsparciu Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej. Dzieci po prostu są radosne, szczęśliwe i czują się tu rewelacyjnie.

W tegorocznym zimowisku uczestniczy ponad 70 dzieci, podzielonych na kilka grup z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią.
rs

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages