środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Giżyccy strażacy podsumowują weekend

2020-08-03 12:17:56 (ost. akt: 2020-08-03 12:31:28)
Kolizja samochodów osobowych w Konopkach Wielkich

Kolizja samochodów osobowych w Konopkach Wielkich

Autor zdjęcia: OSP Miłki

Kolizje drogowe i niegroźne pożary to interwencje strażaków z Giżycka w minionych dniach. Nie było na szczęście ofiar, ani poważnych obrażeń u uczestników zdarzeń.

W niedzielę 2 sierpnia doszło do kolizji drogowej w Wilkasach. Tuż przed godziną 14. motocykl zderzył się z samochodem osobowym. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kobieta kierująca motocyklem doznała niegroźnych potłuczeń, nie wymagała hospitalizacji.


Dzień wcześniej, około godziny 20. doszło do pożaru na łodzi motorowej znajdującej się na jeziorze Niegocin w pobliżu Kanału Wilkaskiego.
— Na pokładzie znajdowała się gaśnica, załga poradziła sobie z ugaszeniem tego niewielkiego pożaru— mówi kpt. Mateusz Pupek z KP PSP w Giżycku.

Również uczestnicy kolizji, do której doszło na jednej w polnych dróg na terenie powiatu zachowali zimną krew. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem, ten pierwszy zaczął płonąć. Pożar ugaszono jeszcze przed przybyciem na miejsce strażaków. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Nie było również poszkodowanych w zderzeniu samochodów w Konopkach Wielkich. Tu jeden opel uderzył w tył drugiego. Poza uszkodzeniami samochodów, strat nie odnotowano. Przez pół godziny ruch w miejscu kolizji odbywał się wahadłowo.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages