Udane starty Giżyckiej Grupy Regatowej

2020-07-08 11:01:53(ost. akt: 2020-07-08 11:04:24)
Pracowite tygodnie mają za sobą zawodnicy Giżyckiej Grupy Regatowej! W mocno opóźnionym w tym roku sezonie z powodzeniem zaliczają swoje pierwsze sportowe starty.
Komplet giżyckich Laserowców (21 zawodników!) rywalizował w dniach 24-26.06 w Regatach LOTOS Nord CUP w Gdańsku – na podium stanęli Julia Rogalska, Natalia Burczyńska i Stanisław Konarzewski, Natalia nawet trzykrotnie!

WYNIKI

Laser 4.7:
Natalia Burczyńska – 2 wśród kobiet! (2 U16K, 2 U18K, 8 open)

Laser Radial:
Stanisław Konarzewski – 2 w U17M (10 open)
Julia Rogalska – 1 w U19K (11 open)
Tomasz Trajnowicz – 10 U19M (14 open)
Hubert Maczyszyn – 23 U19M (32 open)
Amelia Dziąba – 11 U19K (49 open)
Konrad Dziąba – 21 w U17M (58 open)
Oskar Maguda – 42 U19M (66 open)
Franek Niesiobędzki – 27 w U17M (68 open)
Janek Melzer – 28 w U17M (69 open)

Laser Standard:
Stanisław Klimaszewski – 6 open
Wojciech Klimaszewski – 4 w U22M (8 open)
Stanisław Sawicki – 8 w U22M (13 open)
Mateusz Siedlecki – 12 w U22M (17 open)

Pierwsza liga klasy Optimist (grupa A) wystartowała w Pucharze KS Zatoka Pucka (20.06-22.06)– tu srebrny puchar wywalczył Mateusz Gigielewicz!

35. Ewa Fabisiak

Prosto z Pucka optimistyczny team gr. A pojechał na zachodnie wybrzeże – tam na Pucharze Dziwnowa (26-28.06) aż czworo zawodników rywalizowało w złotej grupie tj. Patryk Chełkowski, Mateusz Gigielewicz, Magda Skórnóg i Jan Fuk. Ostateczne WYNIKI przedstawiają się następująco:

71. Miłosz Wyszyński
Miłym akcentem w Dziwnowie było wręczenie nagród za ranking Pucharu Polski klasy Optimist za rok 2019 – zwycięstwo Pucharu w grupie A wywalczył Mateusz Gigielewicz!

Młodsza optimistyczna grupa (B) rywalizowała z kolei w dniach 27-28.06 w Iławie – na podium Regat Pomarańczowych stanęła Weronika Grala! Oto WYNIKI: