Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Noc muzeów w tym roku online

2020-05-11 11:04:22 (ost. akt: 2020-05-11 13:39:21)

Autor zdjęcia: SK

Ze względu na zaistniałe okoliczności związane z pandemią COVID-19, tegoroczna edycja Nocy Muzeów w Twierdzy Boyen odbędzie się w nieco innej formule niż dotychczas.

16 maja o godzinie 20. będzie można uczestniczyć w seansie nocnego zwiedzania Twierdzy za pośrednictwem swojego smartfona, laptopa, tabletu, czy telewizora wyposażonego w funkcję SmartTv.

W przygotowanym przez pracowników materiale, przewodnik w asyście Gwardii Twierdzy Boyen, zabierze widzów w najciekawsze miejsca naszej fortyfikacji.

Oprócz tego będzie można zobaczyć otwarcie wystawy norweskiego artysty Didrika Jacobsena, poprzedzone słowem wstępu Dariusza Matyjasa z Mazurskiej Fundacji Sztuki ArtProgress.

Materiały video zostaną opublikowane w 3 miejscach – na facebookowym profilu Twierdzy Boyen, w aktualnościach na stronie: www.twierdza.gizycko.pl oraz na stronie: gizycko.tv. Wystarczy wejść na któryś z wymienionych adresów, kliknąć w link z filmem i oglądać!

Zapraszamy do oglądania 16 maja o godzinie 20.

Źródło: www.twierdza.gizycko.plCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (11 maja) wydaniu m.in.

Inwestor nie wyląduje w Gryźlinach Nie będzie inwestycji na lądowisku w podolsztyńskich Gryźlinach. Miała tu powstać fabryka elementów budowlanych z litego drewna. Jednak austriacki inwestor wycofał się i rozmowy zostały przerwane. Poszło o cenę działki i rosnący opór społeczny.

Witaj szkoło, żegnaj szkoło
W połowie maja mamy poznać decyzję w sprawie dalszej organizacji pracy szkół. Na razie zajęcia są wstrzymane do 24 maja. Ale można już przewidzieć, co zmieni się w ich pracy. Wielu uczniów i nauczycieli chce wrócić. Tylko czy to ma sens?

Jest akt oskarżenia w sprawie śmierci 9-latka
Właściciel lunaparku, w którym miał miejsce śmiertelny wypadek z udziałem 9-letniego chłopca, stanie przed sądem. Prokuratura skierowała akt oskarżenia do sądu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages