Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

W niedzielę działamy na rzecz Pawła

2020-02-19 12:25:38 (ost. akt: 2020-02-19 12:39:49)

W niedzielę 23 lutego od godziny 15.30 w hali sportowej Parku Wodnego w Wilkasach odbędzie się Festyn Charytatywny zorganizowany rzecz mieszkańca gminy Giżycko Pawła Sokołowskiego. Bądźcie, to ważne.

Któregoś dnia Paweł po prostu przewrócił się na wuefie. Ramię bolało go coraz bardziej, maści przeciwbólowe nie pomagały. Guz na ręce zaczynał się powiększać, dlatego rodzice zawieźli chłopca do ortopedy. Gdy tylko obejrzał ramię Pawła od razu skierował ich do Warszawy. Lekarze przeprowadzili pełną diagnostykę i poinformowali, że to złośliwy nowotwór - kostniakomięsak, który dał już przerzuty.

Guz jest nieoperacyjny, rodzice jeżdżą z Pawłem do Giżycka i Warszawy na chemioterapię. Walczą o zdrowie syna. Udziałem w akcji charytatywnej w Wilkasach możemy im pomóc, wesprzeć finansowo leczenie chłopca. Bez tego będzie im bardzo trudno.

W programie wydarzenia w Wilkasach m.in.:
kiermasz rozmaitości, ścianka wspinaczkowa, pokaz 1 pomocy w wykonaniu ratownika medycznego Marcina Jakowicza, ścianka wspinaczkowa, foto- budka, występy taneczne i wokalne.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages