Czwartek, 27 lutego 2020. Imieniny Gagrieli, Liwii, Leonarda

GOKiR w Wilkasach już myśli o walentynkach i zaprasza na spotkanie z legendą francuskiej piosenki

2020-01-20 11:00:00 (ost. akt: 2020-01-20 10:58:24)

W ramach tegorocznych walentynek Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji zaprasza na widowisko poetyckie oparte o utwory z repertuaru Edith Piaf. Przedstawi je aktorka, wokalistka i menedżer kultury Katarzyna Dendys-Kosecka z towarzyszeniem pianisty Tomasza Pali, akordeonisty Wojciecha Golca oraz kontrabasisty Bartłomieja Stuchlika.

Organizatorzy zapraszają do sali widowiskowej GOKiR 14 lutego o godz. 17.00. Wejściówki w cenie 30 zł do nabycia w recepcji Parku Wodnego Wilkasy. Pula biletów jest ograniczona.

***
Recital „Piaf” jest intymnym spotkaniem z wielką legendą piosenkarki. Opowiada o głębokim smutku, rozdzierających tragediach, płomiennej miłości, rozkoszach zakochania i słodyczy romansu, a także niewyobrażalnym koszmarze istnienia dla sceny i na scenie. Jest to historia artystki, której piosenki nuci cały świat, pozostawiając nas z pytaniem o wymiar szczęścia, wielkość nieszczęścia i trwałość ludzkiej duszy.

Wokalistka Katarzyna Dendys-Kosecka pięknie opowiada o legendzie piosenki XX stulecia. Za pomocą jej nieśmiertelnych utworów rozsnuwa opowieść o głębokim smutku, spadających na gwiazdę tragediach, ale także o wielkich miłościach, jakie przecież były w jej życiu.

Jest wiarygodna w przekazywaniu pełnej skali emocji i znakomicie interpretuje wykonywane utwory tworząc na scenie intymny portret Edith Piaf, która – to się daje wyczuć bez trudu – jest jej naprawdę bliska. A cały program okazuje się być czymś więcej niż zwykłym recitalem. To spektakl teatralny, w którym słowo i muzyka mają równorzędną rangę. Recital „Piaf” był prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Edith Piaf w Krakowie, Festiwalu Frankofonii w Tychach, Warszawskiej Teatralnej Wiośnie na Rakowcu, Festiwalu Form Muzyczno-Teatralnych w Lublinie i w wielu innych miejscach.

GOKiR Wilkasy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages