Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Zagramy z Orkiesrą już 28 raz!

2020-01-10 13:02:46 (ost. akt: 2020-01-10 13:05:23)
WOŚP Biuro Organizatora

WOŚP Biuro Organizatora

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Już w najbliższą niedzielę wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyruszą na ulice miasta z puszkami, do których będą zbierać datki. W tym roku zostaną one przeznaczone na zakup urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci.

— W niedzielę 12 stycznia na ulice Giżycka wyjdzie 108 wolontariuszy ze swoimi pomocnikami— podaje Lidia Chodań z Giżyckiego Centrum Kultury.— Naszych wolontariuszy będzie można znaleźć również w Wilkasach i Bystrym, a także podczas wszystkich imprez towarzyszących, czyli np. na Lodowisku Miejskim od godz. 12:00. Wszystkich zainteresowanych wsparciem 28. Finału WOŚP zapraszamy na plac Piłsudskiego, od godz. 10:00 same atrakcje - zabytkowe samochody, motocykle, alpaki i wiele innych, wszystkie opisane w programie Finału w Giżycku. Dodatkowo zapraszamy na Licytację w SP 1 o godz. 17:00. W tym roku licytujemy wiele voucherów i przedmiotów, a wśród nich znajduje się koszulka meczowa Karoliny Siódmiak.


Celem zbiórki tegorocznego finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Zbierane będą więc środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, potrzebujących różnego rodzaju operacji.
— Jako Orkiestra możemy pomóc polskim szpitalom w zdobywaniu tych najlepszych, najnowszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń. Po to, by zapewnić w Polsce najwyższe, światowe standardy diagnostyki i leczenia dzieci wymagających najróżniejszych zabiegów. To będzie cel naszej styczniowej zbiórki — mówi Lidia Owsiak, członek zarządu i dyrektor ds. medycznych WOŚP.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages