środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

VI Turniej Charytatywny Łukasza Brozia

2019-12-13 10:00:00 (ost. akt: 2019-12-13 11:10:33)
Fragment plakatu

Fragment plakatu

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Po świętach, 28 grudnia, odbędzie się VI Turniej Charytatywny Łukasza Brozia. W tym roku rozgrywkom przyświecać będzie hasło "Gramy dla Michasi".

Wzorem lat ubiegłych odbędzie się cykl turniejów piłkarskich dla dzieci oraz charytatywny turniej z gwiazdami. Rywalizacja będzie przebiegać w czterech kategoriach wiekowych, od 6 do 12 lat, w których udział weźmie ponad 300 zawodników i zawodniczek.

Po zakończeniu dziecięcych rozgrywek, próbkę swoich umiejętności pokażą dorośli w Turnieju z Gwiazdami. Wierzymy, że i tym razem najmłodsi adepci futbolu oraz pochodzący z Giżycka piłkarz ekstraklasy Łukasz Broź wraz z kolegami, przyciągną ogromną liczbę sympatyków piłki nożnej.

Turniej będzie odbywał się na pięciu halach: COS OPO Giżycko, ZSKŚiA, SP 3, MOSiR, Resort Niegocin Wilkasy. O godzinie 9 rozpocznie się rywalizacja dzieci, a o godz. 16 — Turniej Gwiazd (Hala COS OPO). Na godzinę 16.40 zaplanowano mecz pokazowy Gwiazdy - Samorząd. W przerwie, o godz. 17, odbędą się licytacje na rzecz chorej 10-latki z Giżycka.

Źródło: mojegizycko.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages