Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

Policjanci zapraszają na debatę o bezpieczeństwie

2019-11-05 13:34:38 (ost. akt: 2019-11-05 13:41:06)

Giżyccy policjanci serdecznie zapraszają na debatę społeczną pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Na spotkanie policja zaprasza przede wszystkim pedagogów szkół powiatu giżyckiego oraz przedstawicieli instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, jak również i mieszkańców na debatę społeczną pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ”.

Tematem debaty będą zagrożenia oraz problemy wśród dzieci i młodzieży. Debata odbędzie się w dniu 7 listopada br, o godzinie 12:30 w Giżyckim Centrum Kultury
Podczas debaty uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z bieżącym stanem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w powiecie giżyckim. Spotkanie będzie również okazją do zgłoszenia wszelkich uwag i sugestii na temat negatywnych i najbardziej uciążliwych dla mieszkańców zjawisk. W sposób szczególny rozważany będzie temat zagrożeń i problemów wśród dzieci i młodzieży. Policjanci przedstawią m.in. procedury współpracy Policji, placówek oświatowych i instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz ich rodzin, zaprezentują funkcjonalność i naświetlą podstawowe korzyści płynące z korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda.
KPP Giżycko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. W południe? #2814453 | 178.36.*.* 5 lis 2019 19:26

    Taki termin odbieram jako pozorowane otwarcie się na lokalną społeczność. Aktywni zawodowo mieszkańcy miasta nie mają możliwości uczestnictwa.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages