Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Trener Edward Hincman będzie miał godny nagrobek

2019-10-22 14:56:30 (ost. akt: 2019-10-23 15:43:35)
Edward Hincman był wieloletnim trenerem młodych pasjonatów piłki nożnej. Zmarł 15 lutego tego roku.

Edward Hincman był wieloletnim trenerem młodych pasjonatów piłki nożnej. Zmarł 15 lutego tego roku.

Autor zdjęcia: Arch. GG

Łącznie 10 tys. 163 zł 20 gr zebrano na nagrobek dla śp. Edwarda Hincmana. Wieloletni trener pokoleń piłkarzy, działacz sportowy, zmarł 15 lutego tego roku. Nagrobek wykonuje ręcznie osoba z Czech.

Zbiórka na rzecz postawienia Edwardowi Hincmanowi pomnika była prowadzona przez pracowników Urzędu Miejskiego w Giżycku od 20 września do 18 października. Koordynowała ją dr Katarzyna Karolska.

Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl zebrano 5537 zł, do puszek wrzucono w sumie 4626,20 zł. Łączna kwota to 10.163,20 zł.

— Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wielkie i otwarte serca. To dzięki Wam śp. Edward Hincman będzie miał wyjątkowy, godny trenera nagrobek — czytamy na stronie internetowej mojegizycko.pl.

Póki co dr Katarzyna Karolska nie zdradza jak będzie wyglądał nagrobek trenera. Zapewnia jednak, że będzie wyjątkowy, wykonuje go ręcznie osoba z Czech. Na cmentarzu powinien stanąć na początku przyszłego tygodnia.
— Nagrobek, jest na ukończeniu, pozostały ostatnie szlify — mówi dr Katarzyna Karolska. — To będzie ładny pomnik, na pewno spodoba się mieszkańcom.
Na nowym nagrobku zostaną umieszczone szczególne podziękowania wszystkim darczyńcom, a sam pomnik będzie nawiązywał do sportowej pasji trenera.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages