środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Pobił, zabrał pieniądze i telefon. Trafił do aresztu

2019-10-10 12:21:11 (ost. akt: 2019-10-10 12:35:14)

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Giżycka, który jest podejrzany o rozbój. Sprawca zaatakował jednego z mieszkańców Giżycka, zabrał mu pieniądze i telefon. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Jeden z mieszkańców Giżycka w ubiegłym tygodniu zawiadomił policję o pobiciu i kradzieży jego pieniędzy oraz telefonu. Z jego relacji wynikało, że tego feralnego dnia w jego zakładzie pracy awanturował się nieznany mu, młody mężczyzna, który został wyproszony z lokalu. Kiedy wracał po pracy do domu około godz: 4:30 tuż przed domem został zaatakowany przez mężczyznę, który był wcześniej w jego zakładzie pracy. Oprawca bił go po głowie zadając ciosy pięścią, a kiedy mężczyzna przewrócił się, ten dociskał jego ciało do ziemi zadając kolejne ciosy i zabrał z kieszeni kurtki pieniądze i telefon komórkowy. Utracone mienie opiewało na łączną kwotę ponad trzech tysięcy złotych.

Zaraz po zdarzeniu podejrzany o rozbój został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 26-latkowi zarzutu. Mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem- odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. 9 października sąd postanowił o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Anna Weichhaus #2805023 | 81.171.*.* 16 paź 2019 18:33

  Potrzebujesz pilnie pożyczki? Czy jesteś w kryzysie finansowym? Nie martw się więcej, ponieważ rozwiązanie jest tutaj. Skontaktuj się ze mną dzisiaj w sprawie wszelkiego rodzaju pożyczek pod adresem: annaweichhaus11@gmail.com

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. ya #2802601 | 83.9.*.* 10 paź 2019 15:15

  Normalnie jestem w szoku - giżycki sąd zastosował areszt zamiast dozoru? Coś niebywałego

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages