Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Kobieta idealna ma niezłe wzięcie... Będzie dodatkowy spektakl

2019-10-03 11:00:00 (ost. akt: 2019-10-03 12:20:29)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Spektakl "Kobieta idealna" odbędzie się we wtorek 19 listopada w GCK. Znani z telewizyjnych ekranów i scen teatrów w Polsce aktorzy przyciągają także giżycczan. Nic zatem dziwnego, że bilety na przedstawienie rozeszły się w mgnieniu oka.

Można je było nabywać od 1 października od godziny 8, a już godzinę później wszystkie były wykupione. Po godzinie 9 rano we wtorek 1 października do naszej redakcji przyszła mieszkanka miasta z prośbą o wyjaśnienie sposobu sprzedaży biletów.

— Tak jest od trzech lat, żadnego spektaklu nie można zobaczyć — skarży się kobieta. — Czy są jakieś zasady sprzedawania biletów? Czy przeciętny mieszkaniec Giżycka nie może w ogóle zobaczyć przedstawienia, bo przeznaczone jest dla tych, którzy wcześniej zarezerwowali po kilkadziesiąt biletów? Po co promować, informować o tych wydarzeniach, publikować plakaty, skoro my, giżycczanie, nie możemy w nich uczestniczyć?

Z pytaniem zwróciliśmy się do Marty Dąbrowskiej, dyrektor Giżyckiego Centrum Kultury.
— Rzeczywiście bilety sprzedały się bardzo szybko — potwierdza. — Widać, że nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Co do sprzedaży biletów, nie była prowadzona ich rezerwacja, wszyscy musieli przyjść i stanąć w kolejce, aby je kupić i były one dostępne dla wszystkich. Z uwagi na to, że nasza sala mieści tylko 176 osób, bilety szybko się wysprzedają.

— Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom mieszkańców, tuż po zakończonej sprzedaży biletów trwały negocjacje z agencją, żeby zorganizować drugi spektakl i udało się zamówić go na godzinę 16:30, mam nadzieję, że się sprzeda. Kolejne spektakle będziemy się starać zamawiać podwójnie — dodaje dyrektor Dąbrowska.

Nową pula biletów sprzedawana będzie w dwóch turach:
02.10 (środa) – 136 biletów
03.10 (czwartek) – 40 biletów
GCK zaprasza do sekretariatu w godz. 8:00 – 16:00.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages