Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Rak piersi nie ma metryki — Dzień Różowej Wstążeczki

2019-10-07 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-07 13:55:22)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Jak co roku w październiku Giżyckie Stowarzyszenie "Amazonek" zaprasza na obchody Dnia Różowej Wstążeczki. Impreza odbędzie się w Giżyckim Centrum Kultury.

Organizatorzy zapraszają w sobotę 19 października. Oficjalna część spotkania rozpocznie się o godz. 16.30. Jednak już wcześniej, od godziny 16, będzie można skorzystać z profesjonalnego, bezpłatnego pomiaru glukozy we krwi oraz ciśnienia tętniczego.

Po oficjalnym powitaniu gości i przemówieniach odbędzie się (o godz. 17.20) prelekcja lekarza onkologa dr Agnieszki Małek. Na godz. 17.45 zaplanowano występ zespołu "Man- Tra".

Giżyckie Stowarzyszenie "Amazonek" zrzesza aktualnie około trzydziestu kobiet. Do ich grona może dołączyć każdy, kto czuje potrzebę. Panie spotykają się w ostatnie piątki miesiąca. Najbliższe zebranie odbędzie się 27 października o godz. 17 w budynku przy ulicy Dąbrowskiego 15.

Panie należące do stowarzyszenia uczęszczają dwa razy w tygodniu na aquaaerobiku oraz raz na gimnastykę.

— Mogą do nas dołączyć panie z Giżycka, ale również z okolicy — zapewnia Anna Poddubik, prezes Giżyckiego Stowarzyszenia "Amazonek". — Rozmawiamy na różne tematy, wymieniamy się informacjami, doświadczeniami, nie tylko tymi związanymi z chorobą. Oczywiście jeśli ktoś potrzebuje się wyżalić, zwierzyć, wysłuchamy. Zdrowy chorego nie zrozumie, a my nawzajem rozumiemy się.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages