Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Bieg zająca, dzika i jelenia w Lesie Miejskim

2019-09-21 16:51:29 (ost. akt: 2019-09-21 17:14:56)
Przed startem nie zabrakło "selfie"

Przed startem nie zabrakło "selfie"

Autor zdjęcia: Zuzanna Ołdakowsa

Trzecia Potrójna Pętla Mazurska to impreza biegowa, która odbyła się w Lesie Miejskim w Gajewie 21 września. Jej głównym organizatorem była Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, wsparcia udzieliła ekipa Biegam Bo Lubię Giżycko.

W sobotę 21 września miłośnicy biegania- począwszy od dzieci, przez młodzież, dorosłych, po seniorów spotkali się w Lesie Miejskim, gdzie wzięli udział w III Potrójnej Pętli Mazurskiej.

Poszczególne biegi nosiły nazwy zwierząt. Jako pierwsi wystartowali uczestnicy Biegu Zająca, którzy pokonywali dystans 0,5 kilometra. Kolejni byli zawodnicy startujący w kategorii Biegu Dzika, którzy mieli do przebiegnięcia 5 kilometrów, a jako ostatnie na linii startu stanęły osoby, które pokonywały 10 kilometrów w ramach Biegu Jelenia.

Potrójna Pętla Mazurska to nie tylko rywalizacja na trasie, ale przede wszystkim rekreacja, bowiem impreza ma formę rodzinnego pikniku, który pozwala na aktywne spędzenie czasu.

Podczas wydarzenia w Lesie Miejskim biegacze pokazali, że potrafią jednoczyć serca i siły i chętnie włączyli się w akcję charytatywną, w ramach której zbierano środki na leczenie Izy, jednej z biegaczek BBL Giżycko.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages