Niedziela, 25 października 2020. Imieniny Ingi, Maurycego, Sambora

II LO: wyjazd do Bari w ramach projektu

2019-09-19 09:34:49 (ost. akt: 2019-09-19 12:40:13)

Autor zdjęcia: Arch. II LO w Giżycku

21 września 2019 r. odbędzie się czwarty wyjazd organizowany przez II Liceum Ogólnokształcące im Gustawa Gizewiusza w Giżycku w ramach projektu GOAL - „Google oferuje aplikacje do lekcji” Erasmus+ finansowanego z Unii Europejskiej.

Uczennice Natalia Liman kl. IIa, Michalina Makarewicz kl. IIIc, Maria Urban kl. IIIa pod opieką nauczycieli języków obcych Małgorzaty Szpakowskiej oraz Anny Gadomskiej udadzą się do włoskiego miasta Bari, aby zdobywać umiejętności stosowania narzędzi Google w nauce i pracy.

Partnerem goszczącym projektu jest szkoła z Bari we Włoszech I.I.S.S.,, Marco Polo'', która przeprowadzi pokazową lekcję geografii z aplikacją Google Ekspedycje jako przykład rozwijania kompetencji ICT i kreatywności w pracy z mapą i GPS. Rozstrzygniemy konkurs na najlepszy film promujący nasz projekt. Weźmiemy udział w warsztach stosowania narzędzia Google Ekspedycje.

W najbliższym tygodniu czeka nas wiele wyzwań m. in. spotkanie z żywą kulturą, tradycjami i życiem w rodzinach włoskich, wycieczki dydaktyczne, szkolenia i praca nad rezultatami działań i promocją projektu. Po naszym powrocie 10 października odbędą się Dni Erasmusa, podczas których ujawnimy kilka tajemnic naszego sukcesu. Zapraszamy do odwiedzania nas na Facebooku.


II LO w Giżycku

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages