Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Jak znaleźć bank, który rozumie potrzeby rodziny?

2019-08-29 12:29:12 (ost. akt: 2019-08-29 12:42:17) Artykuł sponsorowany

Jeżeli zarządzasz domowym budżetem, znajdź bank z prostymi i przejrzystymi zasadami finansowani. Tylko taki będzie dla Ciebie właściwym partnerem.

Ty i Twoja rodzina wiecie najlepiej, czego potrzebujecie i o czym marzycie. Ale na realizację tych zamierzeń potrzeba środków, a często w budżecie domowym ich nie wystarcza. Wtedy potrzebny jest solidny bank z uczciwą ofertą kredytową.


Jest wiele banków na rynku, które oferują konta i kredyty konsumenckie. Dlatego szukając korzystnej oferty warto przyjrzeć się, co dokładnie proponuje dany bank. Bo jak to mówią – diabeł tkwi w szczegółach! Ale to nie wszystko. Warto też spojrzeć na filozofię, jaka stoi za daną marką banku, bo to ona decyduje, czym naprawdę bank jest i dla kogo jest stworzony.


Dobrym przykładem banku, który rozumie potrzeby rodzin i małych firm rodzinnych, jest obecnie Nest Bank. Oferuje bezpieczną bankowość opartą na ważnych wartościach: zaufaniu i uczciwości. „Nest” znaczy gniazdo. To dlatego, że Nest Bank, niczym gniazdo, pomaga rodzinom znaleźć bezpieczeństwo finansowe i rozwinąć skrzydła. W banku tym znajdziesz szeroka gamę bezpłatnych produktów, całodobowy dostęp do usług poprzez bankowość internetową i mobilną, a także przytulne placówki, urządzone w sposób, który sprzyja spokojnej rozmowie i planowaniu finansów z doradcą. Wielu klientów często zagląda do oddziałów Nest Banku, bo jest w nich atmosfera, którą niektórzy nazywają „jak w kawiarni”. Tych placówek przybywa zresztą coraz więcej. Ponieważ Nest Bank chce być bliżej Klienta, stał się jednym z najszybciej rozwijających się banków, uruchamiając średnio 8 placówek miesięcznie – obecnie są już w ponad 190 miastach Polski.


Jak widać Nest Bank chce być blisko Ciebie i pomagać w realizacji Twoich planów. Dlatego oferuje Nest Kredyt Rodzinny (RRSO 9,9%) - dedykowaną propozycję kredytu gotówkowego dla rodzin z dziećmi do 20 000 zł z prowizją 0% oraz możliwością spłaty nawet przez 60 miesięcy lub w przypadku większych wydatków – kredyt Nest Gotówkę (RRSO 15,5%) - kredyt gotówkowy do 50 000 zł z wariantem spłaty nawet przez 120 miesięcy, z możliwością uzyskania wstępnej decyzji kredytowej nawet w ciągu 2 minut. Otrzymane środki finansowe z udzielonego kredytu możesz przeznaczyć na co chcesz, w zależności od tego, czy Ty i Twoja rodzina najbardziej potrzebujecie i o czym marzycie.


Bardzo dobrą propozycją jest również rachunek płatniczy Nest Konto. Nest Konto docenili nie tylko Klienci Nest Banku, ale też portal BANKIER.PL, który wyróżnił je spośród wszystkich kont osobistych i przyznał tytuł Konta Nr 1 2018 roku.


Brzmi interesująco? Jeżeli cenisz jasne zasady współpracy i poczucie bezpieczeństwa, Nest Bank jest dla Ciebie odpowiednim partnerem.
Po to by wszyscy w Twojej rodzinie rozwinęli skrzydła.


Placówka Partnerska
ul. Warszawska 22, 11-500 Giżycko
Godziny otwarcia pn. -pt. 9:00-17:00, T: +48 798 939 922

https://m.wm.pl/2019/08/orig/stopka-573631.jpg

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Sergej #2840821 | 196.240.*.* 28 gru 2019 19:10

    Mężczyźni! Znalazłem fajny serwis randkowy dla seksu, wiele dostępnych dziewcząt i kobiet z mojego miasta! Może być przydatny dla kogoś innego --- http://russex.xyz

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages