środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Zapraszamy do świata wyobraźni i przygody! FESTIWAL FANTASTYKI TWIERDZA

2019-09-06 12:00:00 (ost. akt: 2019-09-05 11:53:31)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Przed nami piąta edycja Festiwalu Fantastyki Twierdza (6-8 września). Czeka na Was fantastyczny świat wyobraźni i niezwykli ludzie.

Festiwal odbędzie się w zabytkowej giżyckiej fortyfikacji (6-8 września). Twierdza Boyen to miejsce pełne zakamarków, wałów, umocnień i zróżnicowanych wysokości terenu. To wszystko tworzy niepowtarzalny klimat, w którym wszelkiego rodzaju gry nabierają nowego wymiaru.

Na festiwalu znajdziecie blok RPG, LARP, konkurs AlterEgo Twierdza: cosplay i projekty strojów – tym razem z nagrodą publiczności; blok literacki: spotkania z autorami, spotkania ze sławami fantastyki, blok popkulturowy: spotkania, panele dyskusyjne i pokazy z udziałem reżyserów i aktorów; blok artystyczny: sesje zdjęciowe i wystawy; potężny Games Room; gry terenowe, prelekcje; blok warsztatowy; projekcje filmów niezależnego kina związanego z fantastyką; strefę fantastycznych wystawców.

Najmłodsi w Szkrabstrefie będą się doskonale bawić pod opieką animatorów i w trakcie przygotowanych dla nich konkursów. Dla wszystkich posiadaczy karnetów organizatorzy przygotowali bezpłatny sleeproom.


Festiwal Fantastyki Twierdza
Twierdza Boyen w Giżycku
Bilety: 30 zł - 60 zł
(mieszkańcy 40% taniej)

Szczegóły:
http://festiwaltwierdza.pl/

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages