Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

SuperAgro WiM - skorzystajcie z darmowej promocji!

2019-08-23 09:07:29 (ost. akt: 2019-08-29 13:32:04)

Autor zdjęcia: Andrzej Grabowski

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Masz na wsi lokal? Uważasz, że twoja wieś jest najpiękniejsza ze wszystkich? W takim razie SuperAgro Warmii i Mazur jest dla Ciebie.

Ponad 40% mieszkańców naszego regionu mieszka na wsi. Chcemy to docenić, a przy okazji wypromować gospodarstwa agroturystyczne i lokale gastronomiczne z prawdziwie wiejską duszą. Chcemy też pokazać wiejskie społeczności i ich liderów. Dlatego zorganizowaliśmy naszą akcję SuperAgro WiM.

Termin nie jest wybrany przypadkowo, bo weszliśmy w okres dożynkowy.

Nasza akcja ma trzy kategorie:

1. Sołectwo Roku 2019
2. Gospodarstwo Agroturystyczne 2019
3. Lokal z Wiejską Duszą 2019

Prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne? Masz na wsi lokal? Uważasz, że twoja wieś jest najpiękniejsza ze wszystkich? W takim razie "SuperAgro WiM" jest dla Ciebie.

Już teraz prosimy o zgłaszanie kandydatur. Mile widziane uzasadnienia i zdjęcia. Piszcie do nas na adres: gizycko@gazetaolsztynska.pl. Głosowanie sms zaczynamy po otrzymaniu pierwszych zgłoszeń.

Sołectwo, gospodarstwo i lokal wybierzemy we wszystkich powiatach naszego regionu. Wybierzemy też zwycięzców na szczeblu regionalnym. Wszyscy laureaci mogą liczyć na promocję w naszych mediach.

Zdobywcy pierwszego miejsca w rankingach powiatowych otrzymają od nas stronę w naszych tygodnikach, zdobywcy 2 i 3 miejsca po pół strony. Teksty ze zdjęciami zamieścimy także w internecie. I przypomnimy je wiosną 2020 roku, przed długim, majowym weekendem.

Na to samo w Gazecie Olsztyńskiej oraz na gazetaolsztynska.pl mogą liczyć laureaci w rankingu regionalnym.

Ponadto dla zdobywców pierwszych miejsc w rankingu regionalnym wiosną 2020 roku nakręcimy filmy promocyjne, które zamieścimy na naszych stronach www.SOŁECTWO ROKU 2019

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages