Poniedziałek, 23 listopada 2020. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Pewnego razu... w Giżycku. Rafał Zawierucha spotkał się z widzami w kinie Nowa Fala

2019-08-17 22:07:54 (ost. akt: 2019-08-17 22:45:14)
Przed giżyckim kinem Nowa Fala

Przed giżyckim kinem Nowa Fala

Autor zdjęcia: KT

W ramach Festiwalu Filmowego Kino Letnie Sopot Zakopane do Giżycka na spotkanie z widzami przyjechał Rafał Zawierucha. Aktor zagrał w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w... Hollywood". Rafał Zawierucha wcielił się w tym filmie w postać reżysera Romana Polańskiego.

Rafał Zawierucha był już w Giżycku w 2015 roku, wtedy otwierał Kino Letnie razem z Katarzyną Figurą. Później bywał przy okazji kręcenia programu "Polska Filmowa", no i teraz - przy okazji projekcji najnowszego filmu hollywoodzkiego reżysera. Do Giżycka aktor przyjechał z rodzicami, rodziną. Miał czas na m.in. zwiedzanie Twierdzy Boyen, rejs statkiem. W Giżycku będzie do wtorku.

Rozmowę z Rafałem Zawieruchą zamieścimy w wydaniu "Gazety Giżyckiej" 22 sierpnia.


***
„Pewnego razu… w Hollywood”, nowy film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając. W dziewiątym filmie scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino zobaczymy niezwykłą obsadę i wiele wątków, które składają się na hołd odchodzącej w przeszłość złotej ery Hollywood.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages