środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Literatura na wodzie z Tomaszem Piątkiem

2019-08-12 10:13:39 (ost. akt: 2019-08-12 10:16:58)

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Literatura na wodzie” z Tomaszem Piątkiem, autorem „Heroiny” i książki „Macierewicz i jego tajemnice” oraz „Morawiecki i jego tajemnice”, ma w swym dorobku liczne powieści, także kryminały i fantastykę. Erudyta, skandalista, niezwykle popularny dziennikarz.

Spotkanie odbędzie się 18 sierpnia o godz. 15 na statku Olimpia, który wypłynie z portu Hotelu Europa w Giżycku przy ul. Wojska Polskiego 17.


Piątek to polski pisarz, dziennikarz i copywriter. Jego powieści, zawierają również wątki autobiograficzne i wzbudzają liczne kontrowersje. Przykładem może być „Bagno” czy słynna „Heroina”, w której Piątek jak nikt inny dotarł do samego jądra uzależnienia od opiatów.

Urodził się 16 marca 1974 roku w Pruszkowie. Od 1995 do 1999 roku pracował jako dziennikarz w „Polityce”, RMF FM, „La Stampa”, Inforadiu, Radiostacji, oraz jako ekspert psycholingwista. Jego felietony ukazywały się w takich pismach jak: „Film” czy „Życie Warszawy”. Był stałym felietonistą dziennika „Gazeta Wyborcza” czy „Krytyki Politycznej”.

Mat. organizatora

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages