Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Święto rowerów na plaży miejskiej

2019-07-18 08:00:00 (ost. akt: 2019-07-18 10:16:55)

Rowerzyści, spotykamy się w sobotę 20 lipca na plaży miejskiej. O godzinie 16 rozpocznie się tu Giżyckie Święto Rowerów. Otworzą je burmistrz miasta Wojciech Karol Iwaszkiewicz i Maciej Kudyk z MOSiR Giżycko.

Od godz. 16 do 17 uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z darmowych porad oraz serwisu rowerowego. O godz. 16.10 wystartuje Minirajd Rowerowy Szlakiem Giżycka - trasa będzie niedługa, a jej pokonanie zajmie około 45 minut.


Po godz. 16. odbędzie się również „Zlot giżyckich rodzin rowerowych". Organizatorzy nagrodzą najliczniejszą rodzinę rowerową, najmłodszego i najstarszego uczestnik zlotu oraz najlepiej przebranego rowerzystę i rowerzystkę.

Publiczność będzie mogła wziąć udział w konkursie wiedzy z przepisów ruchu drogowego dla dzieci, przeprowadzonego we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Giżycku. W ramach Święta Rowerów odbędą się rodzinne zabawy i konkurencje rowerowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych: rodzinna jazda na czas, kręcenie ósemki, rowerowy slalom i hulajnoga dla najmłodszych (każda osoba, która poprawnie ukończy konkurencję losuje nagrodę).

Przed godziną 17 rozpoczną się: występy Freestyle BMX, pokazy aikido oraz występy break dance. Impreza potrwa do godz. 17.30.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages