Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody w Sulimach

2019-05-27 10:00:00 (ost. akt: 2019-05-27 10:37:54)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Vouchery na loty balonem i motolotnią mogą wygrać ci, którzy zdecydują się na udział w Towarzyskich Zawodach Jeździeckich w Skokach przez Przeszkody w Sulimach.

Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody pod patronatem Wójta Gminy Giżycko To impreza sportowo-rekreacyjna, w ramach której zaplanowano konkursy sportowe dedykowane dla całych rodzin. Nie zabraknie stanowisk z atrakcjami dla dzieci, darmowym poczęstunkiem autorstwa uczniów technikum o profilu usług gastronomicznych z Giżycka i rękodziełem, placu zabaw dla dzieci i mobilnego sklepu jeździeckiego. Będzie też możliwość bezpłatnej przejażdżki bryczką oraz kucykiem.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Kochamy Mazury oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach.

Termin i miejsce zawodów: 16 czerwca 2019 r. , Sulimy k. Giżycka. Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są do 10 czerwca 2019 r. — należy je przesyłać na adres mailowy: natalia.zadzilko@gmail.com

Nagrody w konkursach finansowane są w całości przez organizatora oraz sponsorów. Łączna pula nagród wynosi 4.500 zł. Dodatkowo do wygrania będzie: voucher na trening z Moniką Pasik — obecną trenerką kadry juniorów Warmińsko-Mazurskiego Związku Jeździeckiego, wielokrotną mistrzynią i wicemistrzynią Halowego Pucharu Warmii i Mazur, uczestniczką zawodów międzynarodowych, trenerką sportu PZJ, członkiem Komisji Egzaminacyjnej PZJ.
Poza tym do wygrania będzie voucher na lot motolotnią ufundowany przez firmę Motolotnie Mazury oraz voucher na lot balonem ufundowany przez firmę First Class Balooning.

Szczegółowe informacje na temat zawodów:
Natalia Żadziłko — tel. 694 961 551,
Arkadiusz Konc — tel. 500 671 057.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages