Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Weekend pod znakiem siatkarskich emocji

2019-05-10 08:30:03 (ost. akt: 2019-05-13 11:56:37)

Finał Mistrzostw Polski Młodziczek w piłce siatkowej 10 – 12 maja 2019 r. (piątek – niedziela) odbędzie się w COS OPO Giżycko przy ul. Moniuszki 22. Wstęp wolny!

— Jest mi niezmiernie miło powitać w imieniu Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej finalistki Mistrzostw Polski Młodziczek w Giżycku – mieście, w którym sport, a zwłaszcza piłka siatkowa, rozwija się bardzo dynamicznie. Wielofunkcyjna hala, rozbudowany kompleks sportowo-rekreacyjny, oraz piękna okolica będą z pewnością umilać czas podczas rozgrywek wszystkim siatkarkom, trenerom i kibicom — tak do Giżycka zaprasza Jerzy Mróz, prezes Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej.

— Oby to, że to właśnie Giżycko jest miastem rodzinnym multimedalisty , Mistrza
Świata i Kadetów, Juniorów i Seniorów – Jakuba Kochanowskiego, było dobrą wróżbą dla wszystkich obecnych tu finalistek Mistrzostw Polski — dodaje prezes WMZPS. — Gościom, życzę zatem przyjemnego pobytu oraz sportowych sukcesów, a miejscowym kibicom – wspaniałych wrażeń z oglądania przyszłych gwiazd naszej siatkarskiej reprezentacji.

Harmonogram meczów grupowych:

Piątek, 10 maja
godz. 9:30 VOLLEY WROCŁAW – WTS WŁOCŁAWEK
godz. 11:00 GEDANIA GDAŃSK – UKS LIDER KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
godz. 12:30 UKS POMORZANIE POGODNO SZCZECIN – KS METRO WARSZAWA
godz. 14:00 SMS SOLNA WIELICZKA – MKS DWÓJKA ZAWIERCIE
godz. 15:30 WTS WŁOCŁAWEK – UKS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

godz. 16.00 Oficjalne otwarcie

godz. 17:00 VOLLEY WROCŁAW – GEDANIA GDAŃSK
godz. 18:30 KS METRO WARSZAWA – MKS DWÓJKA ZAWIERCIE
godz. 20:00 UKS POMORZANIE POGODNO SZCZECIN – SMS SOLNA WIELICZKA


Sobota, 11 maja
godz. 9:30 GEDANIA GDAŃSK – WTS WŁOCŁAWEK
godz. 11:00 UKS LIDER KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – VOLLEY WROCŁAW
godz. 12:30 SMS SOLNA WIELICZKA – KS METRO WARSZAWA
godz. 14:00 MKS DWÓJKA ZAWIERCIE – UKS POMORZANIE POGODNO SZCZECIN
godz. 15:30 Mecz o miejsce 7 4A – 4B
godz. 17:00 Mecz o miejsce 5 3A – 3B
godz. 18:30 Półfinał 1 1A – 2B
godz. 20:00 Półfinał 2 2A – 1B


Niedziela, 12 maja
godz. 10:00 Mecz o miejsce 3 P3 – P4
godz. 11:30 Finał Z3 – Z4
godz. 13.45 Zakończenie


Źródło: mojegizycko.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. waldizgizycka #2729645 | 89.229.*.* 10 maj 2019 09:32

    kacapy pisac po Polsku,Juniorek lub np do lat 21,kacapy zakute bolszewickie lby

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages