Sobota, 11 lipca 2020. Imieniny Benedykta, Kariny, Olgi

Ogólnopolski sukces uczniów z SP 7

2019-05-06 10:36:43 (ost. akt: 2019-05-06 10:39:20)

Autor zdjęcia: Arch. SP 7 Giżycko

Uczniowie SP 7 w Giżycku wzięli udział w ogólnopolskim konkursie pt. "Baśnie, naturalnie", którego organizatorem była Szkoła MIKRON z Łodzi.

Zadanie uczestników artystycznej rywalizacji polegało na przedstawieniu w oryginalny sposób dowolnej baśni świata w formie kompozycji płaskiej na kartonie formatu A3. Do wykonania ilustracji należało wykorzystać materiały naturalne, takie jak: patyki, kamyki, muszelki, pióra, warzywa, owoce, makarony, przyprawy itp. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa oraz promocja młodych talentów.

Miło nam powiadomić, że w kategorii klas 1-3: I miejsce otrzymała drugoklasistka Antonina Bekier, a III. pierwszoklasista Dawid Radzikowski - Przestrzelski. W kategorii 4-6 piątoklasistce Zuzannie Jóźwik przyznano wyróżnienie.Tosia wykonała pracę plastyczną do baśni "Calineczka" z różnego rodzaju kasz, sezamu i soczewicy. Dawid zilustrował baśń "Kot w butach", a Zuzia historię Jasia i Małgosi.
Składamy serdeczne gratulacje nagrodzonym i zapraszamy do obejrzenia galerii, w której można podziwiać wyjątkowe dzieła naszych uczniów i innych uczestników pod adresem: www.facebook.com/basnie.naturalnie/

Justyna Kozłowska, nauczycielka SP7 w Giżycku

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. asa #2727246 | 176.221.*.* 6 maj 2019 12:10

    pomoc rodziców widoczna

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages