środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

XI Przegląd Tańca Przedszkolaków w GCK-u

2019-04-15 08:48:25 (ost. akt: 2019-04-15 08:47:28)

Autor zdjęcia: Przedszkole "Bajka"

Za nami XI Przegląd Tańca Przedszkolaków pod hasłem „Chociaż jestem jeszcze mały tancerz ze mnie doskonały”, zorganizowany przez Przedszkole „Bajka” w Giżycku.

Na scenie Giżyckiego Centrum Kultury pojawiły się dzieci 5-6-letnie z siedmiu giżyckich placówek. Członkowie zespołu tanecznego z „Bajki” przywitali wszystkich zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców, tańcem hawajskim oraz hip-hop pod kierunkiem pani Kingi Szostak-Wiśniewskiej.

Uczestnicy przeglądu wystąpili m.in. w tańcu hiszpańskim, irlandzkim, współczesnym, rock’n’roll, w tańcu ludowym – mazur. XI Przegląd Tańca zakończył występ 6-latków z „Bajki” do utworu ABBY „Dancing Queen”. Ciekawe układy taneczne oraz przepiękne stroje sprawiają, że poziom występów w wykonaniu dzieci z roku na rok jest coraz wyższy.

Wszyscy tancerze otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki, nagrody książkowe oraz słodkie upominki. XI Przegląd Tańca Przedszkolaków zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki: Anna Kukuła-Ogonowska i Iwona Zarzycka.


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PrzedszkoleBajkaGiżycko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages