środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Akcja charytatywna "Pełna miska dla schroniska"

2019-04-15 08:43:10 (ost. akt: 2019-04-15 08:43:58)

Autor zdjęcia: Przedszkole "Bajka"

W Przedszkolu "Bajka" w Giżycku po raz kolejny przeprowadzono akcję charytatywną i podsumowano ją występem koła teatralnego.

W dniu 22 marca 2019r. w Przedszkolu „Bajka” odbyło się podsumowanie corocznej akcji „Pełna miska dla schroniska”, organizowanej przez nauczycielki: Dorotę Bartłoczuk i Mirosławę Górkę. W tym roku pomoc trafiła do schroniska w Bagienicach Małych koło Mrągowa. Przez dwa tygodnie przedszkolaki z pomocą swoich rodziców dostarczały do placówki rzeczy potrzebne dla podopiecznych schroniska: koce, poduszki, suchą i mokrą karmę nie tylko dla psów, ale również dla kotów.

W dniu podsumowania charytatywnej akcji dzieci z przedszkolnego koła teatralnego „Arlekin” wystąpiły w przedstawieniu teatralnym pod tytułem „Kochajmy zwierzęta”, do którego scenariusz napisała opiekunka koła – Pani Dorota Bartłoczuk. To historia o ludziach kochających zwierzęta, ale też takich, którzy je krzywdzą. Mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i kilka dni później wystąpili przed swoimi rodzicami.

Warto uwrażliwiać najmłodszych na potrzeby bezbronnych zwierząt, zatem akcja będzie z pewnością kontynuowana w przyszłych latach.


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: PrzedszkoleBajkaGiżycko

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages