Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Panowie i pani trafili do aresztu za narkotyki

2019-03-11 14:00:00 (ost. akt: 2019-03-11 15:08:54)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Giżyccy policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów środków odurzających. Podejrzani o posiadanie substancji zabronionych zostali osadzeni w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy. Odpowiadać będą w myśl Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności.

Giżyccy policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów środków odurzających. Niedozwolone substancje zostały zabezpieczone m.in. w jednym z mieszkań na terenie Giżycka. Policjanci podczas przeszukania mieszkania znaleźli 25 gramów amfetaminy i marihuany. Podejrzaną o posiadanie substancji zabronionych jest 31-letnia mieszkanka Giżycka.


Kolejne środki odurzające zostały zabezpieczone podczas kontroli drogowej. 26-letni kierowca posiadał przy sobie woreczek foliowy z zawartością białego proszku, wagę oraz przedmioty do porcjowania narkotyków. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Łącznie zabezpieczono 77 gramów.

Trzeci z podejrzanych na widok policjantów uciekał. Po zatrzymaniu i przeszukaniu jego odzieży policjanci zabezpieczyli dwa woreczki z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że to metaamfetamina oraz marihuana. Mężczyzna również trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: KPP Giżycko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages