Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy

2019-02-25 20:22:16 (ost. akt: 2019-02-25 20:24:06)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Miniony weekend dla dwóch kolejnych kierowców zakończył się utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Powodem utraty uprawnień była zbyt szybka jazda w terenie zabudowanym.

Pierwszy z kierowców do kontroli drogowej został zatrzymany w miejscowości Wyszowate, gm. Miłki. Kierujący audi przez teren zabudowany pędził z predkością 102 km/h na dozwolonej „pięćdziesiątce”. Oprócz przekroczenia dozwolonej prędkości, 20-letnii mieszkaniec Orzysza również nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów. Otrzymał mandat karny za popełnione wykroczenie na drodze oraz za brak dokumentów i do tego na mężczyznę zostały nałożone punkty karne. Teraz kierowca dokument będzie musiał oddać właściwemu staroście.

Drugi z kierowców wpadł na policyjny radar również na terenie gm. Miłki w Konopkach Wielkich. Kierowca kia jechał z prędkością 101 km/h na ograniczeniu do 50 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci nałożyli na 24-letniego kierowcę mandat karny w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych. Za rażące przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym kierowca stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Polepszające się warunki pogodowe, nie zwalniają kierowców ze stosowania się do przepisów ruchu drogowego, a także odpowiedzialności. Policjanci ponownie apelują! Nadmierna prędkość przyczyną wielu wypadków na drodze. Kierowco noga z gazu!
źródło: KPP Giżycko

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages