Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Studniówka u Gizewiusza – ach, co to był za bal!

2019-01-15 10:18:42 (ost. akt: 2019-01-15 10:20:45)

Autor zdjęcia: Arch. II LO w Giżycku

12 stycznia 2019 r. dziewczęta w olśniewających sukniach, chłopcy w nienagannie skrojonych garniturach przybyli do Sali balowej w Gwarku. To właśnie tam punktualnie o 18:15 rozpoczęliśmy swój pierwszy bal – Studniówkę.

Tej nocy mieliśmy okazję oderwać się na chwilę od nauki i zapomnieć o stresie związanym ze zbliżającą się maturą. Aby tradycji stało się zadość wraz z wychowawczyniami - panią Dorotą Małek i Anną Dec krokiem poloneza wkroczyliśmy na parkiet. Było to niesamowite przeżycie, ponieważ po raz pierwszy część poloneza zatańczyliśmy wszyscy razem.

Prowadzący studniówkę – Wioleta i Marek – po przywitaniu gości w naszym imieniu podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom, za trud włożony w naukę, wychowanie, życzliwość i wyrozumiałość. Pani dyrektor Ewa Downar i pan Starosta Mirosław Drzażdżewski w ciepłych słowach życzyli nam udanej i radosnej zabawy, przypominając że na końcu obranej w liceum drogi jest egzamin maturalny.

Na koniec części oficjalnej zaprezentowaliśmy programy artystyczne – klasa III b pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi, natomiast III a – tańcem. Gromkie brawa, które usłyszeliśmy były dla nas sygnałem, że pogram się podobał. Po pysznym poczęstunku udaliśmy się na parkiet, gdzie przy dźwiękach disco z różnych zakątków świata bawiliśmy się do wczesnych godzin porannych. Była to niezwykła i niezapomniana noc, która na długo zostanie w naszej pamięci.

Młodzież klas IIIPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages