Piątek, 22 listopada 2019. Imieniny Cecylii, Jonatana, Marka

Nowy konkurs ofert na realizację zadań publicznych w roku 2019 w Gminie Giżycko

2018-12-13 13:22:32 (ost. akt: 2018-12-13 13:26:38)

Aż 91 tys. zł samorząd Gminy Giżycko przygotował na dofinansowanie przedsięwzięć w pięciu dziedzinach w przyszłym roku. Tzw. granty można pozyskać na wsparcie realizacji zadań, na które oferenci złożą do 4 stycznia 2019 roku przygotowane przez siebie wnioski.

Oferty powinny być złożone w zamkniętej kopercie opatrzonej pieczęcią organizacji i nazwą zadania, na które je złożono. Oferty muszą dotyczyć zadań realizowanych wyłącznie na terenie gminy Giżycko bądź na rzecz jej mieszkańców. Dotację może pozyskać tylko bezpośredni realizator zadania. Środki z niej pochodzące mogą być przeznaczone wyłącznie na pokrycie kosztów, które bezpośrednio wynikają z realizacji przedsięwzięcia.

W ramach konkursu grantowego można dofinansować zadania z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych oraz języka regionalnego, na ochronę i promocję zdrowia, wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, a także z zakresu turystyki i krajoznawstwa. Organizacja pozarządowa składająca ofertę ma obowiązek wniesienia wkładu własnego w wysokości co najmniej 10 % całkowitego kosztu zadania.

Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.ugg.pl w zakładce: Współpraca z organizacjami pozarządowymi – konkurs ofert na realizację zadań publicznych.Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages