środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Mazury to Biznes - konferencja gospodarczo-inwestycyjna

2018-11-14 13:45:08 (ost. akt: 2018-11-14 13:49:27)

Autor zdjęcia: Arch. mojegizycko.pl

Temat przewodni: Kraina Wielkich Jezior Mazurskich. Idealne miejsce do inwestowania 27 – 28 listopada 2018 roku w Giżycku, Hotel St. Bruno****, ul. św. Brunona 1

27 – 28 listopada Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 zaprasza do Giżycka do udziału w konferencji gospodarczo–inwestycyjnej pod nazwą „Mazury to Biznes” realizowanej w ramach projektu „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich”.

Giżycko będzie gospodarzem drugiej z trzech zaplanowanych w ramach projektu, dwudniowych konferencji. Pierwsza odbyła się we wrześniu br. w Piszu, natomiast trzecią zaplanowano na czerwiec 2019 r. w Mrągowie.


Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, jak i pozostałych regionów, a także instytucji wspierających rozwój biznesu, pracowników naukowych i przedstawicieli instytucji rynku pracy, placówek oświatowych, organizacji studenckich, dziennikarzy branżowych krajowych i zagranicznych pism, blogerów zajmujących się tematyką gospodarczą i finansową. Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli władz lokalnych, regionalnych, krajowych i zagranicznych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego objętych wsparciem w ramach projektu, tj. 11 gmin z Krainy Wielkich Jezior Mazurskich: miasto Giżycko, gmina Giżycko, Węgorzewo, Miłki, Orzysz, Pisz, Ruciane-Nida, Mikołajki, miasto Mrągowo, gmina Mrągowo oraz Ryn.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages