Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Dzień Edukacji Narodowej w II LO: uroczyście, z kwiatami i humorem

2018-10-17 08:41:30 (ost. akt: 2018-10-17 08:47:33)

Autor zdjęcia: Arch. II LO w Giżycku

Dzień Edukacji Narodowej w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku obchodziliśmy 12.10. 2018 r. Oprawę artystyczną przygotowali uczniowie klas II b i III a, przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego.

Ola Malecka śpiewem, a Hubert Gawryś grą na gitarze, Patrycja Janicka, Sara Matuszak, Wiktoria Nocna i Ewelina Plato recytując wiersze - podziękowali wszystkim pracownikom szkoły, obecnym, jak i byłym za trud włożony w ich pracę.

Było przy tym trochę śmiechu, bo podczas krótkiego występu wszyscy dowiedzieli się, jak wyglądałaby szkoła, gdyby uczyły się w niej anioły, jak rozpoznać idealnego ucznia oraz z jakimi dylematami spotkał się uczeń pędzący rano do giżyckiej szkoły.

Nad sprawnym przebiegiem programu czuwali konferansjerzy - Natalia Gorbacz i Marcin Gutowski, a specjalnie na ten dzień napisane podziękowania złożyli - Ula Pańków, Weronika Ilińska i Paweł Popławski. Na zakończenie Ola Szpakowska i Kacper Szukajt w imieniu wszystkich uczniów II LO złożyli życzenia i obdarowali obecnych na uroczystości pracowników symbolicznymi kwiatami. Życzenia przekazali również przedstawiciele Rady Rodziców.

Pani dyrektor, jak co roku wręczyła nagrody zarówno nauczycielom, jak i pracownikom obsługi, dziękując za dotychczasową pracę oraz życząc sukcesów w kolejnych latach. Wśród nagrodzonych pedagogów są panie: Małgorzata Szpakowska, Edyta Organek, Patrycja Marczyk-Masłowska, Barbara Tarasiewicz, Alicja Złotorzyńska i Dorota Małek, natomiast pani Mariola Plaugo otrzymała Nagrodę Starosty Powiatu Giżyckiego.

Wśród pracowników obsługi szkoły zostali wyróżnieni pani Dorota Flisiak - kierownik administracyjny szkoły oraz p. Judyta Wojewnik - obsługująca sekretariat, panie Ela, Teresa i Gosia, które dbają o porządek w salach i na korytarzach oraz p. Leszek - "złota rączka", dla którego nie ma rzeczy niemożliwych do naprawy. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Młodzież z kl. III aPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages