Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Wykorzystamy wszystkie szanse jakie się otwierają przed Giżyckiem

2018-10-11 13:20:40 (ost. akt: 2018-10-11 13:31:25)
Konwencja wyborcza PiS w powiecie giżyckim

Konwencja wyborcza PiS w powiecie giżyckim

Autor zdjęcia: Archiwum GG

Rozwój Ostródy był podawany za pozytywny przykład funkcjonowania miasta w przeciwieństwie do Giżycka, które – zdaniem uczestników Konwencji Wyborczej PiS – nie wykorzystało w minionych latach szans współpracy z rządem.

Dokończenie przebudowy ulicy Obwodowej (jako obwodnicy miasta), modernizacje dróg powiatowych i gminnych oraz elektryfikację odcinka PKP Korsze – Ełk obiecywali na Konwencji Wyborczej Prawa i Sprawiedliwości: Jerzy Szmit, prezes PiS na Warmii i Mazurach oraz posłowie: Wojciech Kossakowski z Ełku oraz Jerzy Małecki z Pisza. W spotkaniu wziął udział także wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki oraz pełnomocnik PiS w powiecie giżyckim Jan Krysiuk. Obecni byli kandydaci na radnych różnych szczebli samorządu.
Konwencja poświęcona była programowi PiS, z którego mogą korzystać mieszkańcy miast na Warmii i Mazurach. Zdaniem kandydata na burmistrza Giżycka Piotra Andruszkiewicza miasto nie wykorzystało możliwości jakie stworzono w programach takich jak: Senior +, Mieszkanie + czy Maluch +.
— W swoim wystąpieniu nie wskazałem nawet konkretnych inwestycji, ale rządowe programy, z których możemy skorzystać, żeby wszystkim nam się żyło lepiej – dodaje Piotr Andruszkiewicz. — Inne miasta z nich korzystają.
S.K.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (42) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. szanowny czytelniku #2601569 | 81.190.*.* 14 paź 2018 10:22

  G.O. , G.W., widzu TVN . Te 20 lat rządów PIS-u szybko zleci. Głowa do góry, nie smuć się ! xD

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

  1. Polka #2601566 | 89.229.*.* 14 paź 2018 10:18

   Nie zagłosuję na pana Andruszkiewicza z jednego prostego powodu. Młody człowiek powinien być w opozycji do zła. Młody człowiek powinien być buntownikiem, rewolucjonistą. Jak widzę młodego, który zapisuje się do rządzącej partii tak bardzo kontrowersyjnej jak PiS to nie mam kropli zaufania do takiej osoby. PiS podeptał w Polsce trójpodział władzy, premierowi udowodniono kłamstwo w trybie wyborczym, PiS kojarzy mi się z cynizmem i "miską ryżu"... a tu trzydziestolatek zapisuje się, popiera, idzie ręka w rękę i chce z tym znaczkiem wygrać wybory... Dla mnie to obrzydliwe. Życzę temu panu, żeby się dobrze zastanowił nad sobą i kiedyś dojrzał.

   Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (10)

   1. antypisowiec #2600619 | 89.229.*.* 12 paź 2018 20:03

    [DEBATA - aktualizacja] Szanowni Państwo, właśnie okazało się, że Organizatorzy debaty - czyli Paweł Andruszkiewicz & Piotr Andruszkiewicz już wszystkich zaprosili na debatę do Hotel Wodnik W Giżycku, ale... zapomnieli zarezerwować salę (a dziś już piątek). Sala w Wodniku już była zajęta, więc debata na pewno nie odbędzie się w hotelu Wodnik. :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   2. Aktywny #2600336 | 89.231.*.* 12 paź 2018 13:40

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Obecny burmistrz miasta niestety, ale nie spełnił nadziei miasta i mieszkańców, spełnił tylko swoje marzenia- został burmistrzem. Po minionych 4 latach należy stwierdzić, że ten Wojtuś raczej powinien zostać strażakiem i to w ochotniczej straży, bo ta ma zdecydowanie mniej interwencji. Okazał się typowym ignorantem wraz ze swoim zespołem klakierów. Cóż czego można było oczekiwać od towarzysza Iwaszkiewicza. Dostał jednak szansę. Wróbla na plewy nie nabierzesz, ale ten kandydat nie jest potrzebny Giżycku, bo tylko będzie ćwierkał o tym o czym śpiewać będzie była burmistrz. Kandydatem prorozwojowym jest Andruszkiewicz Piotr. Młody, prężny, zna realia miasta i ten akurat słucha ludzi. Giżycczanie wybiorą Andruszkiewicza na burmistrza, wierze w ich mądrość.

    1. Bezkarność + #2600093 | 81.190.*.* 12 paź 2018 09:42

     Brawo panie Andruszkiewicz!Nie wskazał pan inwestycji,bo jest pan TYLKO kolejną marionetką PISoidów.Już to kiedyś przerabialiśmy - Program partii - programem narodu.Mam nadzieję,że wszyscy kiedyś skończycie na śmietniku historii.Amen.

     Ocena komentarza: warty uwagi (19) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    Pokaż wszystkie komentarze (42)

    Zagraj w GRY.wm.pl

    • Goodgame Empire
    • Goodgame Big Farm
    • Goodgame Poker
    • Shadow Kings - The Dark Ages