Poniedziałek, 19 listopada 2018. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Kandydaci do Rady Gminy Giżycko

2018-09-20 09:33:46 (ost. akt: 2018-09-20 12:24:03)
Praca komisji wyborczych podczas poprzednich wyborów samorządowych

Praca komisji wyborczych podczas poprzednich wyborów samorządowych

Autor zdjęcia: Arch. GG

Publikujemy listy kandydatów w poszczególnych okręgach do Rady Gminy Giżycko.

Okręgi wyborcze w gminie Giżycko:

Nr 1 Sołectwa: Doba, Kamionki, Bogacko, Guty
Nr 2 Sołectwa: Wrony, Sterławki Małe
Nr 3 Sołectwa: Wronka, Wilkaski, Szczybały Giżyckie, Bogaczewo, Kozin
Nr 4 Część Sołectwa Wilkasy ulice: Niegocińska, Jodłowa, Cisowa, Dębowa, Rzepakowa, Jarzębinowa, Modrzewiowa, Bukowa, Kasztanowa, Leśna, Spacerowa, Brzozowa, Krótka, Kwiatowa, Klonowa, Okrężna, Różana; Miejscowość: Strzelce
Nr 5 Część Sołectwa Wilkasy ulice: Olsztyńska, Lipowa, Nadbrzeżna, Dolna, Poprzeczna, Żurawia, Żwirowa, Sosnowa, Zacisze, Miodowa, Makowa, Magnoliowa
Nr 6 Część Sołectwa Wilkasy ulice: Przemysłowa, Bratkowa, Jaśminowa, Lawendowa, Liliowa, Plażowa, Słoneczna, Storczykowa, Świerkowa, Tulipanowa, Kolejowa, Szkolna, Zalesie
Nr 7 Sołectwa: Antonowo, Pierkunowo, Świdry
Nr 8 Sołectwa: Spytkowo, Sołdany
Nr 9 Sołectwa: Pieczonki, Kożuchy Wielkie
Nr 10 Część Sołectwa Gajewo ulice: Antonowska, Piękna, Pogodna, Zachodnia, Żółta, Kolorowa, Chłodna, Północna, Wschodnia, Świderska, Akacjowa, Poziomkowa, Grzybowa, Malinowa, Poleska, Wichrowe Wzgórze, Kalinowa, Jałowcowa, Topolowa, Pomidorowa, Świerkowa, Grabowa, Jaworowa, Leśna, Chabrowa, Aksamitna, Jagodowa, Sosnowa, Węgorzewska, Obwodowa od ul. Świderskiej do ul. Węgorzewskiej (wszystkie numery)
Nr 11 Część Sołectwa Gajewo ulice: Obwodowa za ul. Węgorzewską w kierunku ul. Suwalskiej, Szlachecka, Dworska, Spacerowa, Tęczowa, Aleja Lipowa, Orzechowa, Cyprysowa, Dębowa, Wierzbowa, Brzozowa, Jaśminowa, Morelowa, Modrzewiowa, Jarzębinowa, Kasztanowa, Owocowa, Suwalska
Nr 12 Sołectwo Sulimy
Nr 13 Sołectwa: Kruklin, Upałty Małe
Nr 14 Sołectwo Bystry
Nr 15 Sołectwa: Grajwo, Kąp, Upałty


Okręg nr 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
MARCINIAK Zygmunt lat 59 Kamionki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
NIKITIUK Michał lat 59 Kamionki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
BARAN Andrzej lat 41 Bogacko

Okręg nr 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
CEDROWSKI Łukasz lat 25 Sterławki Małe

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
CZUBOWICZ Katarzyna lat 27 Piękna Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
JUCHNIEWICZ Maria Bogusława lat 53 Sterławki Małe

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
CIEPŁY Janusz lat 59 Wrony

Okręg nr 3
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
HAJDUK Wiesław lat 54 Szczybały Giżyckie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
TRYKACZ Waldemar lat 66 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DUNOWSKI Jarosław lat 59 Wronka


Okręg nr 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
STRZELIŃSKI Andrzej lat 67 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WILKASY
KWIATKOWSKI Czesław lat 60 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
LESZCZYŃSKA Anna Marta lat 38 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
ZIELIŃSKA-PANASIK Barbara lat 52 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ILWICKI Czesław lat 57 Wilkasy


Okręg nr 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
KARCZEWSKA Halina lat 68 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
ZARĘBSKI Karol lat 36 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
DOWGIAŁŁO Piotr Mariusz lat 35 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
OSTROWSKA Ewa lat 46 Wilkasy

Okręg nr 6
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
KULIK Wiesław Kazimierz 54 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
NACEWICZ Józef 56 Wilkasy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DUKIEL Danuta Zofia 54 Wilkasy


Okręg nr 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
OLSZEWSKA Alicja 47 Pierkunowo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
AMIELAWSKI Krzysztof 59 Antonowo

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MAKOWSKI Zenon 47 Pierkunowo

Okręg nr 8
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
FEDYK Anna Elżbieta 45 Sołdany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
KITOWICZ Anna Elżbieta 48 Sołdany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
RAFAŁKO Leszek Stanisław 62 Spytkowo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
DWORAK Mirosław Marek 55 Spytkowo

Okręg nr 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
PIETRZAK Stanisława 68 Nowe Sołdany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
PASCHALSKA Franciszka Michalina 72 Kożuchy Wielkie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
SULEJ Krzysztof 53 Kożuchy Wielkie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
CZARNIECKA Emilia Wioleta 34 Zielony Gaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻYWICA Dawid August 29 Kożuchy Wielkie



Okręg nr 10

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
DUSZYŃSKI Robert Jarosław 45 Gajewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
RUCKI Marian 60 Gajewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
PACHUCKI Marcin Tomasz 43 Gajewo

Okręg nr 11
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
POPCZYŃSKA Lidia Mariola 54 Gajewo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
WIŚNIEWSKA Małgorzata Jolanta 35 Gajewo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KORNAK Grzegorz Krzysztof 40 Gajewo


Okręg nr 12
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
OLEKSIAK Bożenna Dorota 64 Sulimy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
RAPITA Leszek Adam 53 Sulimy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
KONC Agnieszka 39 Sulimy


Okręg nr 13
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
IWANICKI Bronisław 61 Upałty Małe

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
MAKOSZ Danuta Bożena 53 Kruklin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CHOCHULSKI Piotr 64 Kruklin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
KAMIŃSKA Małgorzata 47 Upałty Małe


Okręg nr 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
GRYSZKO Cezary Artur 45 Bystry

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,PRZYJAZNA GMINA GIŻYCKO"
RACZKOWSKA Ewa Zofia 60 Bystry

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
ANTONIAK Mirosław Jan 59 Bystry

Okręg nr 15
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY GIŻYCKO
RAWŁUSZKO Marcin 40 Grajwo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WILKASY
SMOLAK Maciej Piotr 44 Upałty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
BRYNDZA Piotr 30 Upałty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOCHAMY MAZURY - DOBRO WSPÓLNE
GUDAŃSKA Agnieszka 43 Grajwo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NALEŻYTY Ryszard Piotr 58 Grajwo
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages